V^OSTRUM Beste inwoners van Oostrum, Dorpsraad Oostrum 3 Ook in het jaar 2010 hebben we als dorpsraad getracht een bijdrage te leveren aan de leefbaarheid in ons dorp. De leden van de dorpsraad deden dit wederom met het nodige enthousiasme. Wanneer we terugkijken op het afgelopen jaar dan zien we dat er toch weer een groot aantal activiteiten de revue gepasseerd zijn. Een kleine opsomming geeft u een globaal beeld van onze activiteiten, waarbij we de gebruikelijke jaarlijks terugkerende activiteiten, contacten met de gemeente Venray en andere instanties even buiten beschouwing laten: invulling gebiedsgericht werken met gemeente Venray presentatie over de bouw van de Forensische Psychiatrische Afdeling (FPA) van Dichterbij en eerste steenlegging voor deze bouw. informatiebijeenkomsten en workshops over de ontwikkeling van de stationsomgeving afhandeling van het initiatief van de naam Oostrum in perkvorm informatiebijeenkomst stichting Hard voor Hart (AED's) besluitvorming herbestemming Watermolen en voorstel tot beheer project speeltoestellen Watermolenplein convenant Rooyse Wissel Gemeente Venray voortgang woningbouwproject Oostrum-Oost aanpassing binnenkomst dorpskom/Mgr. Hanssenstraat en fietsoversteek naar Sparrendreef enquête DOP 2010 herinrichting Watermolenplein, aanleg breedtesportveld. behandeling aanvragen leefbaarheidbudget deelname maandelijkse vergadering dorpsradenoverleg(DRO) periodiek overleg gemeente over openbare ruimte Veel van deze activiteiten zullen voor een aantal van u bekend zijn, voor anderen mogelijk niet. Wij als dorpsraad streven naar meer betrokkenheid van de inwoners bij ons werk. Hiertoe willen wij in het begin van het nieuwe jaar met u in gesprek komen om een betere wisselwerking tussen u en de dorpsraad te bereiken. Binnen de dorpsraad bestaan nog steeds enkele vacatures die wij graag willen in vullen, belangstellenden die ons in ons werk willen steunen zijn van harte welkom. Nu het jaar teneinde loopt willen wij alle inwoners danken voor de betrokkenheid bij, de inzet en belangstelling voor de dorpsraad. Een bijzonder woord van dank is op zijn plaats voor al diegenen die zich, op welke wijze dan ook, ingezet hebben voor het welzijn in ons dorp. Met ons aller inzet, die ongetwijfeld ook in 2011 weer zal worden gevraagd, kunnen we ons dorp leefbaar houden. Wij wensen u allen fijne feestdagen en een voorspoedig 2011 toe. CJrm"

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 3