VENRAY'S f MANNENKOOR scmmmm vh* Martin Hurkens bij het Venray's Mannenkoor! <7 Het Venray's Mannenkoor beleefde samen met de Venrayse bevolking een fantastisch jubileumjaar en besluit 2010 met muzikaal vuurwerk! Tijdens "Gröts op Limburg" neemt het koor u ditmaal mee in de wereld van het Limburgse muziektalent. U wordt getrakteerd op een wervelende show met voor de pauze vooral Limburgs en Nederlandstalig repertoire. Muziek van o.a. Gé Reinders, Marco Borsato en Guus Meeuwis, de Schintaler, Ramses Shaffy, Rowen Hèze en anderen met arrangementen van Anton Kropivsek! Dit alles uitgevoerd door het Venray's Mannenkoor en haar solisten samen met enkele Limburgse toppers waaronder Gé Reinders, Nancy Deusings en de winnaar van Holland's Got Talent, Martin Hurkens! In samenwerking met de Krakau Symfoniker o.l.v. Nard Reijnders zorgt het combo FEZZ o.l.v. Otto Kooien voor de muzikale begeleiding. De algehele leiding is in handen van van topdirigent Anton Kropivsek. Nancy Deusings maakt overal waar zij komt veel indruk met haar warme stemgeluid. Zij weet telkens het publiek te ontroeren met haar unieke sound.Rasechte Limburger Gé Reinders concentreert zich qua optredens vanaf 1996 op het theater en zingt in het hele land Limburgstalige liedjes over alledaagse zaken. Daarnaast is het Venray's Mannenkoor is erin geslaagd Martin Hurkens,.dé sensatie van Holland's Got Talent speciaal voor deze concerten naar Venray te halen. Martin's eerste CD was al goud voor hij in de winkels lag en het Venray's Mannenkoor is er bijzonder trots op samen met Martin voor u op te mogen treden! Na de pauze zal de muzikale kerstsfeer niet ontbreken en wordt het concert voortgezet met kerstmuziek van John Lennon, Mud en natuurlijk een aantal "Gouwe Ouwen" uit het kerstrepertoire. Het Venray's Mannenkoor toont opnieuw aan klaar te zijn voor een nieuwe eeuw prachtige moderne en gevarieerde koorzang. Kaarten a 25,00 zijn te bestellen door een e-mail met uw adresgegevens, het gewenste aantal kaarten, de gewenste datum en uw telefoonnummer te sturen aan pietpannekoek@home.nl. Zorg dat u op tijd bent want de belangstelling is enorm en voor de zaterdagavond zijn nog maar enkele kaarten beschikbaar! Voor meer info over het Venray's Mannenkoor kijk op www.venravsmannenkoor.nl.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17