Rabobank GEZOCHT Logistieke medewerkers M/V (16-18jaar) voor in de vroege avond Werktijden: Maandag t/m Donderdag avond en Zaterdagmorgen. Kun je een of meerdere avonden en heb je Interesse? Hoe dient u een aanvraag in? Kent u een initiatief waarvan u denkt dat het een geschikt project is om in aanmerking te komen voor een bijdrage uit het coöperatiefonds? Laat het ons weten en u krijgt van ons een aanvraagformulier en reglement toegestuurd. Bel met (0478) 530 300 of mail communicatie@venrav.rabobank.nl De afvaardiging van de ledenraad beoordeelt de aanvragen. Zij bepaalt aan de hand van het reglement welk project in aanmerking komt voor een bijdrage en voor welk bedrag. De afvaardiging van de ledenraad komt 4 keer per jaar bij elkaar. Dat betekent dat de beoordeling van de aanvraag moet wachten tot een eerstvolgende vergadering. Wanneer u een aanvraag doet om in aanmerking te komen voor het coöperatief dividend informeren wij u over de termijn. Toekenningen 2010 Het afgelopen jaar werden vanuit het coöperatiefonds de volgende doelen ondersteund voor een totaalbedrag van 69.792,50 - Kunstmanifestatie Geijsteren - Stichting Mondiaal Platform Venray - Stichting V.A.A.T '69, Henschenius monument - Literair Café Venray e.o. - Stichting Buurt Bazaar Brukske - Oudervereniging St. Vitus Well, speelplaats - Basisschool de Stek Castenray, speelplaats - Alle fanfares en harmonieën in het werkgebied - Multifunctioneel Centrum de Buun in Well - Dorpsraad Wanssum, speelplaats - Stichting Venray Events, ijsbaan Nog vragen? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rabobank Venray, Chantal Scherders of Marjon Minten, via (0478) 530 300 of communicatie@venrav.rabobank.nl Wij zoeken voor de carnavalsperiode (januari en februari) hulpen voor alle voorkomende logistieke werkzaamheden (gereed maken orders, verwerken binnenkomende goederen, schoonmaken etc.). Dan gaarne een briefje met je gegevens voor 16 December bij ons in de brievenbus doen of een mailtje sturen naar info@finidi.nl Finidi, groothandel in carnaval en feest, Geijstersewegl, Oostrum. 11

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12