Goed nieuws voor de Oostrumse jeugd. 0 S T R l M y ^*7 Wie is er een volkswagen autosleutel kwijt?? iV Er zit een portemonnee aan vast zonder inhoud. Tel. 512034 Zoals jullie misschien wel zult weten heeft de dorpsraad van Oostrum al langer plannen om het speelterrein rondom de Watermolen( het fort) opnieuw in te richten en te voorzien van nieuwe speeltoestellen. In een prima samenwerking met de heer Linders van de gemeente Venray hebben wij de afgelopen maanden verder aan die plannen gewerkt. Het resultaat mag er zijn.!! Wat gaat er gebeuren? Allereerst worden er twee nieuwe speeltoestellen geplaatst ter vervanging van versleten toestellen. Er wordt een mandschommel geplaatst en er komt een klim-glij-toestel bij. Maar!!! nog veel belangrijker en ingrijpender zal het inrichten van een geheel nieuw breedte sportveld zijn. Wat is dat een breedte sportveld? Dat is een sportveld dat voor meerdere sporten gebruikt kan worden. Denk hierbij aan voetbal, volleybal, korfbal, tennis e.d. Maar in Oostrum starten we met een veld voor voetbal en minivoetbal en misschien volleybal. In de toekomst kan dan mogelijk, als er weer geld is, nog gekeken worden naar tennis, basketbal of nog andere sporten. Om een breedte sportveld te kunnen maken moet het huidige voetbalveldje bij de Watermolen helemaal op de schop. Het veld wordt omgetoverd tot een veld van 25 meter breed en 48 meter lang, dus net zo groot als het nu is. Maar!! Het wordt voorzien van kunstgras en er komt een prachtige omheining zodat jullie de bal niet meer elke keer tussen de struiken en bij de mensen uit de tuinen hoeven te halen. Er komen twee wat grotere goals op de plekken waar die nu ook staan en aan de zijkanten komen op elke helft van het veld kleinen goaltjes voor minivoetbal zodat met vier partijen tegelijk kan worden gespeeld. Dus voetballen tegen de Watermolen hoeft dan ook niet meer. Wanneer gaat er wat gebeuren? Heel snel. Als het weer mee wil spelen zal nog dit jaar (2010) het werk grotendeels of misschien wel helemaal klaar zijn. De komende weken zal het huidige veld worden afgegraven en voorzien worden van een goede ondergrond voor het kunstgras. Ook nog dit jaar zullen waarschijnlijk de nieuwe speeltoestellen worden geplaatst. Dat betekent wel dat jullie het speelveld enkele maanden niet kunnen gebruiken. Maar wij denken dat dit nu de winter begint niet zo erg zal zijn. Immers de modderpoelen voor de goals verdwijnen voor goed en jullie krijgen hiervoor een prachtig veldje terug. Maar laten we dan wel afspreken dat we sporten en voetballen op het veldje en niet meer rond het Watermolengebouw zodat er geen pannen meer kapot worden gemaakt. Even een tijdje ongemak, maar dan!!!!!!!! Van de aanwoners vragen we begrip voor de overlast die er korte tijd zal zijn bij de aanleg. Dorpsraad Oostrum 4

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 5