DE ZONNEBLOEM NOBEL NIEUWS joderh Inimini Lieve en betrouwbare gastouder in Oostrum biedt zich aan om op uw kind(eren) te passen. Interesse 0478-690568 of mail gastouderbmeauinirniiii@hetnet.nl Voor meer informatie www.gastouderbureauiniinini.nl AL. 60 JAAR GOED VOOR ELKAAR Op woensdag 15 september vertrokken wij met onze Zonnebloemboot rond 10 uur vanuit Wanssum richting Nijmegen. De boot zou om 9 uur vertrekken maar, door taxi omstandigheden werd het een uurtje later. Toch mocht dat de pret niet drukken, en uiteindelijk hebben we gewoon wat langer gevaren en heerlijk kunnen genieten van het uitzicht naar buiten en de mooie tocht. Het weer was ons goed gezind. Rond het middag uur was er voor een prima diner gezorgd. Tussendoor hoefden we ons niet te vervelen want de Smele brothers hielden ons met muziek in de goede "mood" Ook een goed verzorgde loterij met vele prijzen trok veel aandacht en sommige mensen gingen dan ook met 3 prijzen ineens ervandoor. Er was geluk genoeg in het spelEen kaartje leggen, een praatje maken, nieuwe kennissen krijgen en nog veel meer was mogelijk op de boot. Voldaan kwamen we na deze mooi verzorgde dag rond 17.00 uur weer in Wanssum aan. Veilig en wel. Het was weer gezellig en we verheugen ons nu al op 5 november als we met de Maasbloemen samenkomen voor onze volgende activiteit.(een middag met de theetantes) Wordt vervolgd Afgelopen weekend zijn er in Lottum de kringkampioensschappen gehouden voor pony's en paarden. Aukje Poels behaalde hierbij met haar Paard Milan een 2de prijs in de klasse B dressuur met 195 punten. Kim Muijsers reed vorige week met haar pony Hali's Volumia een springwedstrijd in Eindhoven. De combinatie startte voor de eerste keer in de klasse DM Springen. Op vrijdagavond behaalde ze een 2de prijs in het snelheid wendbaarheidsparcour. Op zaterdag behaalde de combinatie ook een 2de prijs in het klassiek parcours. 5P A Nationale Vereniging :r~\ 1-' Henseniusplein 2 Venray 0478-569789 Voorheen Kapsalon Leo Nooijen x - Ni O' B CD «V

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 8