The Voices of Oostrum Bestel nu uw kaarten voor het jubileumconcert van koor Harmony Zingen is in! Dit blijkt uit hoge kijkcijfers van de diverse populaire tv-programma's zoals Popstars, My name is, The voice of Holland. Maar u krijgt nu een kans om the voices of Oostrum op 9 oktober te horen en te zien in de schouwburg van Venray. Dus grijp deze kans en bestel vandaag uw kaarten nog via www.schouwburgvenray.nl! In oktober 2010 bestaat koor Harmony uit Oostrum 35 jaar! Ter gelegenheid hiervan geeft het koor op zaterdag 9 oktober om 20.00 uur een jubileumconcert "Together in Harmony" in de schouwburg van Venray. Ook zal de bekende pianist Cor Bakker het koor begeleiden, dus het belooft een spetterende avond te worden. Ook zullen aan dit concert Koffiedik uit Venray, harmonie Sub Matris Tutela en het tamboerkorps uit Oostrum hun medewerking verlenen. U zult tijdens deze avond ontdekken wat "Together in Harmony" betekent! Kortom het wordt een bijzonder concert waarbij de combinatie van kwalitatief hoogstaande amateur-zangers muzikanten en professionele artiesten voor een juiste balans zorgen. Wilt u ook graag zingen bij koor Harmony? Bezoek dan eens geheel vrijblijvend de inlooprepetitie op 14 oktober 2010. De repetities vinden elke donderdag van 19.45 uur tot 21.30 uur plaats in de Wieneshof, Mgr. Hanssenstraat 51 te Oostrum. U bent van harte welkom! Voor meer informatie kunt u kijken op www.schouwburgvenray.nl of www.koorharmony.nl Ook kunt u bellen met Petra Vermeulen, telefoon 0478-531963 of Carolien Wennekers, telefoon 0478 511995. Hopelijk tot ziens op 9 en/of 14 oktober!

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 6