Aanstaande zondag 26 september: allerlaatste ADOR - dag!! Abonnees mogen gratis kopij aanleveren Kopij dient maandagavond uiterlijk 18.00 uur ingeleverd te zijn via e-mail of op de Valkenkampstraat 14. Beste kinderen, ouders en andere belangstellenden. Aanstaande zondag, 26 september is de ADOR - dag. Zoals jullie weten is dit helaas voor de allerlaatste keer. Op het grasveld rondom ons clubgebouw aan de Witte Vrouwenstraat houden we een kinderrommelmarkt voor alle kinderen van Oostrum (dus ook als je niet bij ADOR zit, mag je spulletjes verkopen). Er zullen ook enkele spullen van ADOR zelf verkocht worden. Verder kun je je ook laten schminken en er is een springkussen. Er wordt natuurlijk ook gezorgd voor wat lekkers te drinken en te eten. We starten om 11:00 uur en we sluiten de ADOR - dag om 13:00 uur af. Omdat het de laatste keer is, krijgt iedere bezoeker bij entree een consumptie bon voor wat te drinken (koffie thee ranja) en een lekkere wafel. We hopen jullie dus allemaal te zien op de allerlaatste ADOR - dag, aanstaande zondag 26 september!! Groetjes leiding en bestuur van ADOR U als abonnee mag voortaan gratis kopij aanleveren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. Dit betekent dat bv. geboorte, huwelijks- en overlijdensberichten voortaan gratis worden geplaatst. Voor advertenties die aan genoemde voorwaarden niet voldoen gelden de volgende tarieven, deze dienen direct bij plaatsing te worden voldaan: 1/8 A4 3,50 euro A4 7 euro 1/2A4 12,50 euro 1 A4 25 euro De verenigingstarieven blijven hetzelfde dus op het factuurbedrag wordt ook dit jaar weer tot 50 euro in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50 euro hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50 euro. CA

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19