CUSTERS Veteranen Wanssum - Veteranen Oostrum Op zaterdag 28 september stond de derby tegen Wanssum op het progamma. Het vaandelteam van de "oudjes" had een gedaantewisseling ondergaan, liefst acht spelers waren afwezig, en via Ruud the Navigator) en Leo van Basten die iedereen in Oostrum van boven de achttien had gepolst om mee te spelen) lukte het uiteindelijk toch om dertien spelers bij elkaar te krijgen. Gelukkig konden we in de tweede wedstrijd van het seizoen weer een beroep doen op drie vaste krachten, te weten Alexander Speedy Gonzales), Martien de Stormram) en Henk d'n Alleskunner). Na uitvoerig overleg door Piet F. Rutten en Leo van Basten werd een team in elkaar geknutseld wat op alle posities bezet was, dus we konden van start. Wanssum startte furieus en Oostrum kwam er niet aan te pas, op alle fronten werd Oostrum overlopen wat resulteerde in een 4 -0 ruststand. De tweede helft speelde Oostrum beter en werden er enkele kansjes afgedwongen, toch was het Wanssum wat nog twee keer toesloeg, en de uiteindelijke uitslag naar 6-0 tilde. Wanssum miste nog een penalty en Martien de Stormram) haalde nog een bal van de doellijn. Jammer dat de scheidsrechter in de tweede helft niet floot in de geest van de al gespeelde wedstrijd, hij gaf een onterechte penalty, Paul Brutus) reageerde hier terecht op en werd voor 10 minuten van het veld gestuurd, en nam een aantal dubieuze beslissingen in het voordeel van Wanssum. Het positieve nieuws is dat de gastspelers,ondanks de afstraffing, aangaven een volgende weer graag mee te willen voetballen. Volgende week wacht Venray, weer een derby dakbedekkingen VOOR AL UW DAKWERKZAAMHEDEN Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum 0478 - 691034, M - 06 - 12461935 KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. Stayer hofweg 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlensscnkeukcns.nl Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Reel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.OO uur bellen met 3 Harold -<> LENSSEN

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 12