Eerste punt voor Oostrum Aan alle junior leden van TC Oostrum Oostrum heeft aan de uitwedstrijd tegen MVC '19 uit Maasbree een gelijkspel overgehouden. In een gelijkopgaande wedstrijd was de puntendeling uiteindelijk terecht. MVC startte agressief en probeerde Oostrum gelijk te overrompelen. Dit leverde niet meer op dan enkele halve mogelijkheden. Aan de andere kant was het na een kwartier spelen direct raak voor de in het blauw spelende Oostrummers. Een gesmoorde inzet werd bij de tweede paal door spits Kees van de Ven voor het doel gekopt waar naamgenoot Kees Gommans de bal over de lijn werkte; 0-1Dit betekende een mooie opsteker voor de jonge Oostrumse ploeg. De wedstrijd golfde vervolgens op en neer en de inzet en strijd wonnen het voorlopig van goed voetbal. Na ruim een half uur spelen zorgde balverlies op het Oostrumse middenveld ervoor dat MVC razendsnel om kon schakelen. De aanval over links werd strak voor de goal gegeven en de mee opgekomen middenvelder Daniels wist met dit buitenkansje wel raad en scoorde beheerst; 1-1. Tot aan de rust waren er vervolgens weinig doelrijpe kansen meer te noteren. Na de pauze startte Oostrum fel. Middenvelder Bart Direks bemoeide zich met de aanval en draaide fraai weg bij zijn tegenstander. Hij schoot vervolgens met links de bal buiten bereik van de doelman op de kruising. Chris Wilschut was er vervolgens als de kippen bij om als een echte spits de terugkomende bal binnen te schieten; 1-2. Oostrum was op dat moment de bovenliggende partij mede doordat de persoonlijke duels gewonnen werden. Na 68 minuten scoorde MVC toch de gelijkmaker. Na wederom een voorzet vanaf links was de MVC-spits iets eerder bij de bal dan zijn directe bewaker en hij kopte de bal in de lange hoek langs doelman Kessels; 2-2. MVC leek door te willen drukken en kreeg ook een redelijke kans toen een MVC-speler vrij baan leek te krijgen richting het domein van Ralph Kessels. Een uiterste krachtsinspanning van de Oostrum verdediging zorgde er echter voor dat deze kans verijdeld werd doordat de bal in het zijnet verdween. In de 78® minuut kreeg MVC een vrije trap aan de zijkant van het veld. Voordat deze genomen werd floot de scheidsrechter, hij had blijkbaar iets onreglementairs geconstateerd. Eenieder was onduidelijk wat en ook de leidsman zelf kon het na afloop maar moeilijk uitleggen. In de verwarring die ontstond koos hij ervoor om van beide partijen een speler de gele prent voor te houden. Wat nog restte was de vrije trap. Blijkbaar was de verdediging van Oostrum door alle consternatie uit haar evenwicht gehaald want de lage voorzet kon door Jeroen van Bers simpel voorbij doelman Kessels worden getikt; 3-2. Oostrum ging nu 1 op 1 spelen en joeg alsnog op de gelijkmaker die er gelukkig ook kwam. Op links bekroonde Lex van Lin zijn puike invalbeurt door goed door te gaan tot de achterlijn en de bal hard voor het doel te brengen alwaar Chris Wilschut klaar stond om Oostrum alsnog een terecht punt te bezorgen; 3-3! Vrij snel hierna was de wedstrijd ten einde en was het eerste punt een feit. Volgende week speelt oostrum dan eindelijk haar eerste thuiswedstrijd na de legionella-perikelen op sportpark de Spar, als Sparta '18 uit Sevenum op bezoek komt. Met de herfst in het vooruitzicht, kan iedereen zich weer opgeven voor het Herfsttoernooi 2010. Het Herfsttoernooi wordt dit jaar georganiseerd en gespeeld bij Tennisvereniging Leunen-Veulen-Heide. Het toernooi staat gepland op woensdag 20 oktober. Heb je zin om mee te doen vraag dan snel een ander lid van TC Oostrum als tennispartner, geef je samen op als 1 team. Wil je graag meedoen en kun je geen tennispartner vinden, laat het ons dan weten. Dan proberen wij of je misschien met een lid van een andere vereniging samen een team kunt vormen. Opgeven kan tot uiterlijk 6 oktober via iunioren@tcoostrum.nl of 06 41236253. i h

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 11