Ijsselsteijn Veteranen - Oostrum Veteranen Na een zomerstopje van 3 maanden mochten de mannen van Leo M. van Basten en Piet F. Rutten die is momenteel nog aan het genieten van een welverdiende vakantie na een loodzwaar top(b)seizoen met zijn mannen) weer eens de wei in. Ijsselsteijn is de laatste jaren een geduchte tegenstander geweestwaar zelden punten werden gehaald, vandaag dus een mooi moment om te zien hoever de ploeg is bij de aanvang van de competitie. Het begin van de wedstrijd is duidelijk voor Ijsselsteijn dat al een aantal weken met elkaar heeft getraind en elkaar goed weet te vinden, over alle linies wordt de spelers van Ijsselsteijn teveel vrijheid gegeven en men maakt hier dankbaar gebruik van. Na 35 minuten voetbal staat er een ruststand van 3 - 0 op het bord. Deze ruststand geeft de verhoudingen niet helemaal goed weer Oostrum heeft een aantal mogelijkheden gehad, waarbij Nic het kilometervretertje), zeker een doelpunt had moeten maken, het werd echter de paal. De tweede helft start Oostrum zoals het in de rust was besproken, goed gegroepeerd en fel voetballend waarbij de tegenstander direct word vastgezet en Oostrum de bovenliggende partij is, dit resulteerd in een doelpunt van Wien( de Spargelkonig). Er volgen nog een aantal mooie aanvallen via Ton( Roger Rabbit), Sjoerd( de goalgetter), John the Terminator), Theo de onoverwinnelijke), Peter IL Technico), Wim de alleskunner) en Nic het kilometervretertje) echter het net word niet gevonden. De verdediging Wien de Spargelkonig)Paul Brutus), Ben Hur, Ruud (the Navigator), Rob d'n Topback) en Ramon der Sepp) staat als een huis in de tweede helft. Een momentje van verslapping luid de uiteindelijke 4-1 nederlaag in. Tijdens de wedstrijd valt Wien de Spargelkonig) nog geblesseerd uit met een enorm ei op zijn enkel, onderzoek bij de dokter wijst gelukkig uit dat er niets is gebroken. Op basis van de tweede helft kunnen we met vertrouwen de wedstrijd tegen Wanssum tegemoet zien.

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 6