De vakantie zit er op en we zitten meteen weer in de sleur van alledag. Nou ja, sleur is een groot woord maar de dagelijkse dingetjes gaan weer hun gewone gangetje. Wij willen dit graag met iets gezelligs doorbreken. De maandelijkse gezame/ijke maaltijd staat weer voor de deur. Op woensdag 29 september willen we u weer iets lekkers voorschotelen. Wat komt er op tafel? Het is de tijd van de courgettes dus die willen we u niet onthouden. We beginnen met een heerlijkse soep, gemaakt van deze gezonde groente. Als hoofdmaaltijd hadden we gedacht aan verse boontjes, een stoofpotje van rundvlees geserveerd met aardappel puree en als toetje, een kop koffie thee met iets hartigs Mochten er mensen zijn die niet zo mobiel zijn rolstoel niet goed ter been maar toch graag willen aansluiten aan de dis, vermeld het op het inschrijfformulier en wij zorgen dat dit geen probleem hoeft te zijn. De kosten voor dit etentje bedragen 7.50 per persoon. Graag bij opgave te voldoen. U kunt zich via de inschrijfstrook tot en met 24 september opgeven Niet vergeten'Samen eten is olie voor de vriendschap' Graag tot ziens. De vrijwillige megjes uut de keuken. Naam: Komt met perso(o)n (en) Wil(len) graag aansluiten aan de dis op woensdag 29 september Is niet mobiel, maar wil wel graag komen. Dit formulier, met het bedrag inleveren voor 25 september bij Dorpscentrum D'n Oesterham rvicc Walermnlenwtra.il 15807 IJJ Jo.lrum, Tel. 0478ÖÖI W2, Tel. (l,ehcerJ„r) 04-7Ö-5Ö5662

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 19