KBO-OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Koken voor een koopje? Dat kan met het kookboekje van Home-Start 18 Augustus Kevelaer (Meer berichtgeving wk30) 31 juli Jeu de Boulestoernooi te Oirlo. Jeu de Boules SYNTHFSF Het ^ome"^tart kookboekje bevat de lekkerste gerechten voor maximaal vijf euro. En dan kunt u er vaak nog met z'n vieren van genieten ook! Met de aanschaf van dit boekje steunt u bovendien de vrijwilligersorganisatie Home-Start. Het kookboekje van Home-Start is tot stand gekomen in het kader van Nederland Doet, de nationale dag van de vrijwilligers, en is vanaf 9 juli te koop bij o.a Bruna in Horst, Bruna in Venray, Jumbo in Sevenum, de Lindehof in Wanssum. Ook kunt u het bestellen via y.imming@synthese.nl. Enne... een boekje met recepten voor amper vijf euro kost natuurlijk ook amper vijf euro, 4,99 om precies te zijn! Home-Start is een programma dat (opvoedings)ondersteuning, praktische hulp en vriendschap biedt aan ouders met minimaal één kind van zes jaar of jonger. De vrijwilligers van Home-Start gaan wekelijks bij 'hun' gezin op bezoek en zorgen voor persoonlijke aandacht, ondersteuning bij de opvoeding, hulp bij praktische zaken en vriendschap en vertrouwen. Ook stimuleren zij contacten met andere ouders, ledereen is welkom bij Home-Start, zowel een gezin dat wat ondersteuning kan gebruiken als een vrijwilliger die hulp wil bieden. Dus u eet extra smakelijk met het Home-Start kookboekje, met recepten voor een appel en een ei! Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Zaterdagmiddag 31 juli organiseert de afdeling Oirlo het jaarlijkse Jeu de Boulestoernooi Plaats: Jeu de Boulebanen, Haalakker Oirlo Aanvang: 13.15 uur Inschrijfgeld: 2.00 per persoon Ter plaatse: koffie met vlaai 2.00, Overige consumpties 1.00 Mocht u hieraan graag deelnemen kunt u zich vóór of uiterlijk 24 juli opgeven bij Leny Tromp door invulling van onderstaand strookje en het verschuldigde inschrijfgeld. In verband met de organisatie kunnen opgaven na deze datum helaas niet meer worden gehonoreerd. CL Naam Adres: Aantal personen

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 13