Wedstrijdverslag 17-04-10 Veteranen Leunen - Veteranen Oostrum U -^> 0ostrum had vandaag in Peter van Lin de Kuitenbijter) een gastspeler om het elftal te complementeren. De opening van de wedstrijd was veelbelovend, door een mooie pas uit de verdediging werd Henk der Mannschaftsfuehrer) na twee minuten de diepte in gestuurd, hij was niet zelfzuchtig en legde de bal breed op de mee opgekomen Ton Roger Rabbit), deze rondde beheerst af, 1-0. Dit glaszuiver doelpunt werd echter afgekeurd omdat de grensrechter buitenspel had geconstateerd, een baantje bij Hans Anders zou deze beste man niet misstaan, verder in dit verslag leest u waarom. Jammer dat er zelfs bij de veteranen mensen rondlopen die ten koste van alles willen winnen. Na een kwartier spelen, waarin Oostrum de bovenliggende partij was, krijgt Leunen een vrije trap op ongeveer 25 meter van de goal, het schot word via de muur van richting veranderd en beland hoog in het doel, Ramon der Sepp) was kansloos hij zag de bal niet aankomen. Oostrum zet aan voor een tegenoffensief, Henk der Mannschaftsfuehrer) slalomt door de Leunse defensie en kan alleen worden afgestopt middels een forse duw en een handsbal van de verdediging, een terechte penalty. Henk schiet de penalty beheerst in 1-1. Enkele minuten hierna volgt een afgemeten voorzet van Henk der Mannschaftsfuehrer) op Ton Roger Rabbit)die de bal beheerst binnen slaat, de goal word terecht afgekeurd wegens hands. Bij de volgende aanval raakt de verdediging van Leunen zo in paniek dat men de bal terugspeeld op de eigen keeper, hiervoor krijgt Oostrum in het penaltygebied een vrije trap, het schot word gekeerd door de keeper, in de rebound knalt Wien der Spargelkoning) snoeihard op de lat. Kort voor rust krijgt Leunen een vrije trap, Ramon der Sepp) die de laatste maanden een bijna niet te nemen horde was, maakt een foutje en beoordeeld de bal verkeerd, waardoor hij de bal in eigen doel werkt. Ruststand 2-1. De eerste minuten na rust oogt het spel van Oostrum wat rommelig en word er veel balverlies geleden, gelukkig weet Leunen geen raad met deze situatie, de wedstrijd word ook ruwer en er word over en weer wat geduwd en getrokken en geklaagd. Na een corner schiet Peter II Technico) over, aan de andere kant gebeurd hetzelfde. Na een kwartier in de tweede helft word er een bal vanuit de Leunse verdediging naar voren geschoten, de spits van Leunen en Ramon der Sepp) rennen beide naar de bal, echter op het laatste moment houd Ramon in waardoor de spits van Leunen de bal mooi over Ramon kan lobben, 3-1. Ondanks deze achterstand gaat Oostrum fanatiek op zoek naar de aansluittreffer, na enkele minuten is het al zover en scoort Martien de Stormram) met een mooie kopbal, de bal is zeker 30 cm over de doellijn, echter ook deze keer weet de grensrechter het feestje te verzieken, hij heeft niet gezien dat de bal over de doellijn is gegaan, bij de thuiswedstrijd zullen we zorgen dat er voldoende brillen aanwezig zijn om deze slapjanus eens goed te laten kijken, in plaats van 3-3 staan we met 3-1 achter. De goed leidende scheidsrechter valt niets te verwijten bij beide afgekeurde glaszuivere doelpunten stond hij te ver van de situatie af. Door deze beslissingen raakt het vertrouwen op een goede en eerlijke afloop weg bij Oostrum, en in de slotfase kan Leunen simpel de 4-1 binnentikken. De laatste twee kansen zijn toch nog voor Oostrum, Sjoerd der Freistossspecialist) schiet een vrije trap rakelings over, Wien( der Spargelkoning) ziet zijn schot gepareerd worden door de keeper van Leunen en Martien de Stormram) kopt in tweede instantie in de handen van de keeper. Peter van Lin( de Kuitenbijter) bedankt dat je mee wilde spelen vandaag, en laat dit maar vaker gebeuren, want ondanks de uitslag speelde je bij het gezelligste veteranenteam uit de wijde omtrek. Jammer dat we deze wedstrijd NIET mochten winnen. Volgende week in eigen huis weer 3 punten. fix'»

Oostrum's Weekblad | 2010 | | pagina 17