De kerstboom op het dorpsplein Dorpsraad Oostrum KLEUR WEDS TRIJP KERSTBOOM VERBRANDING jjWmAAD 0STRUM 82 •p Afgelopen dagen hebben we allemaal weer kunnen genieten van de kerstsfeer op en om het dorpsplein. De dorpsraad heeft dit kunnen organiseren met behulp van de volgende mensen en wil deze dan ook heel hartelijk bedanken Voor de grote boom midden op het plein: familie Willems Familie Manders en familie Linders voor plaatsing van de boom. De OOZO (Oostrumse Organisatie Zelfstandige Ondernemers) voor de versiering van de grote en kleine bomen rondom het plein. Alles zag er weer reuze gezellig uit!!! Op 9 januari vindt de kerstboomverbranding plaats op het terrein van familie Verheijen en ook familie Verheijen willen we hier alvast hartelijk voor bedanken. Voor kinderen tot en met 12 jaar organiseren wij naast de kerstboomverbranding ook dit jaar weer een kleurwedstrijd. In dit weekblad staat maar 1 kleurplaat, maar wil je thuis met meer kinderen mee doen dan kun je de kleurplaat ook downloaden via onze website www.dorpenvenray.nl. Er zijn enkele leuke prijzen te winnen voor de kinderen die de mooiste kleurplaat inleveren. De prijswinnaars worden in de loop van januari in het Oostrum's Weekblad bekend gemaakt. Dus doe allemaal je best en maak er wat moois van! Dorpsraad Oostrum. Op zaterdag 9 januari organiseert de Dorpsraad de kerstboomverbranding op een perceel van de familie Verheijen aan de v. Boekhuizenstraat, na huisnr. 44. Natuurlijk zullen er dan weer lootjes uitgedeeld worden waarmee ook dit jaar geldprijzen te winnen zijn. Voor nu, fijne feestdagen. era

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 7