15 OfiPSIAAD Het gehele team van Versleijen in Oirlo wenst u Prettige Feestdagen en een "heldere kijk op het gloednieuwe jaar Al vanaf 2001 kost een jaarabonnement op het Oostrum's Weekblad 9,-. De laatste jaren is gebleken dat de kosten hoger zijn dan de inkomsten. Daarom heeft de dorpsraad besloten om met ingang van 1 januari 2010 de diverse tarieven te verhogen. U als abonnee betaalt voortaan 10,- per jaar, mits u gebruik maakt van automatische incasso van dit abonnementsgeld. Weet u niet meer of u hiertoe al eerder toestemming voor heeft gegeven dan kunt u controleren of er begin augustus is geïncasseerd of u neemt contact op met de administratie, Annemarie Linskens, tel. 550566. Zo niet, dan geeft u toestemming tot automatische incasso door het formulier op de achterzijde van dit Oostrum's Weekblad in te vullen en in te leveren op genoemd adres. Wilt u op andere wijze betalen dan bedraagt het abonnement voortaan 12,50, zijnde 10,- 2,50 administratiekosten. De verenigingstarieven blijven hetzelfde dus op het factuurbedrag wordt ook dit jaar weer tot 50,- in mindering gebracht. Verenigingen met een besteding tot 50,- hoeven dus niet te betalen voor hun publicaties, de overige verenigingen krijgen een korting van 50,-. De advertentietarieven zijn aangepast. U als abonnee mag nog steeds gratis adverteren onder de volgende voorwaarden, uw advertentie is: niet commercieel niet politiek niet anoniem, opgave van een advertentie kan alleen onder vermelding van uw naam, adres en telefoonnummer. een geboorte, huwelijks- of overlijdensbericht. Voor advertenties die aan genoemde voorwaarden niet voldoen gelden met ingang van 1 januari 2010 de volgende tarieven, deze dienen direct bij plaatsing te worden voldaan: 1/8 A4€ 3,50 A4 €7,- 1/2 A4 €12,50 1 A4 25,- II OSTRUM Wijziging abonnementstarief Oostrum's Weekblad

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 7