D\g.8.PSRAAD FIJNE FEESTDAGEN VOORSPOEDIG 2010 Beste inwoners van Oostrum, Wij wensen u allen fijne feestdagen en een voorspoedig 2010 toe Dorpsraad Oostrum Het jaar 2009 loopt ten einde. Wederom een jaar waarin de dorpsraad klaar heeft gestaan om zaken die de leefbaarheid van ons dorp bevorderen ter hand te nemen. Een groep enthousiaste leden heeft hiervoor zijn beste beentje voor gezet. Activiteiten die in het jaar 2009 aan de orde zijn geweest zijn onder andere: de verdere uitvoering gebiedsgericht werken met de gemeente Venray; herbestemming Watermeule; informatie functie van de bijzonder opsporingsdienst N.S. conferentie sociale veiligheid Veolialijn en NS-station; workshop herinrichting stationsomgeving; informatie Waterschap over meanderen Oostrumsebeek bij "de Blakt/Hulstweg"; verkoop huurwoningen Wonen Venray; aanpassing dorpsgrenzen; inrichting dorpsplein; informatie ontwikkeling ruimtelijke visie Oostrum oost; bodemsanering "losplaats NS"; dorpsverfraaiing. Daarnaast de gebruikelijke activiteiten veelal op het gebied van de openbare ruimte. Wederom hebben leden van de KBO het afgelopen jaar het openbaar groen in Oostrum onderhouden. De complimenten hiervoor zijn op z'n plaats. In de dorpsraad die momenteel bestaat uit 10 leden hebben het afgelopen jaar geen mutaties plaatsgevonden. Momenteel zijn er nog drie vacatures die wij graag ingevuld zien. Belangstellenden kunnen informatie inwinnen bij de huidige leden van de dorpsraad. Graag willen wij als dorpsraad alle inwoners danken voor de betrokkenheid bij, de inzet en belangstelling voor, de dorpsraad. Ongetwijfeld legt 2010 de nodige werkzaamheden op het bord van de dorpsraad. Ook het nieuwe jaar zullen wij deze weer oppakken waarbij uw steun en belangstelling niet te missen is. #0 STRUM

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5