-Sft HhïWh/t y as tr h «5. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Sluitingsavond in te leveren kopij: Maandagavond 18.00 uur. Hebben jullie je schoen al gezet, ja natuurlijk, maar deze ook leeg gemaakt? Niet iedereen blijkbaar, zoals iemand in het nieuwe gedeelte van Oostrum. Zwarte Piet was daar op een vrijdagavond geweest en de wortelen en het brood mee genomen, En natuurlijk ook snoep in de schoenen gedaan. Maar 3 dagen later kwam Piet bij hetzelfde huis, en wat kwam hij daartegen? In de schoenen zat nog het snoep van zijn vorige bezoek. Hoe is dat toch mogelijk, Hebben jullie die schoenen niet meer aan gehad, of gewoon vergeten het eruit te halen? Heeft iemand al kontact gehad met de president van de Harmonie? Komen die nou wel of niet op zondagmiddag 29 november? Sinterklaas heeft wel een idee, als de harmonie nou niet kan komen, willen jullie dan a.u.b. een instrument mee brengen, trom, fluit, gitaar, sambaballen, het maakt niet uit, als je er maar muziek mee kunt maken, dan kan het toch heel gezellig worden. De postpiet is nu wel op tijd op school geweest, maar heeft met zijn volle zak, een klein ongelukje gehad, hij is met die zak vol tekeningen, werkjes en kleurplaten in de Mgr. Hanssenstraat in het water gevallen, en wat denk je, alles kletsnat, maar dat krijgen we wel weer droog. Tussen die spullen heb ik al gezellig zitten neuzen, wat een kunstwerken zeg, is er in Oostrum een kunstopleiding, of hebben jullie zelf zoveel talent? Maar wat jammer dat er zoveel bij waren waar geen naam op staat, dus weet ik niet zeker van wie ze zijn. Vragen kwam ik ook weer tegen, Dionne zou wel eens willen weten hoe wij binnen komen als het alarm nog aan staat. Nou Sint en Piet hebben de code en een speciale afstandsbediening, en dat werk heel goed, wij hebben immers geen kwade bedoelingen. Okke, maar ook Dionne, vinden het vreemd dat veel zwarte Pieten bruin zijn en niet allemaal zwart. Dat ligt aan de natuur, en de ouders, de ene Piet zijn ouders zijn donker dan de andere, en zo krijg je dan dat kleurverschil. Americo heeft een speciale opleiding gehad speciaal voor klimmen en springen, en natuurlijk omdat hij super goed is, Ties. Sinterklaas is wit, ja dat komt omdat mijn ouders, en dat is al heel lang geleden, ook blank waren, dan is het nageslacht ook blank, kun je het nog allemaal volgen Dionne? Sinterklaas moet weer bij veel mensen op bezoek en gaat stoppen met schrijven, maar zegt eerst bedankt voor jullie ijver. Wij kijken echt uit naar a.s. zondagmiddag, wil jullie dan allemaal een hand geven. Als alles goed is komen wij dan met de trein van 14.14 uur aan op het station in Oostrum, willen jullie dit ook doorgeven aan de Harmonie, heel gezellig Hl/ als we allemaal samen zijn. L Wij komen er aan, zijn jullie ook op tijd. De pepernoten groeten van Sinterklaas en zijn Zwarte/bruine Pietermannen 38 jaargang WK. 48 26 november 2009 m M 'N, - i Beste Oostrumse kinderen OSTRUMS Weekblad n fis

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 1