Oostrum wint matige derby S.V. Oostrum afdeling voetbal Zonder scheidsrechter geen voetbalwedstrijd SCHEIDSRECHTER, iets voor jou. Zoals iedereen weet kan een wedstrijd gespeeld worden met minder dan 11 spelers. Maar een wedstrijd zonder scheidsrechter bestaat niet. Daarom is het van groot belang dat wij over voldoende scheidsrechters beschikken om wekelijks alle wedstrijden te kunnen spelen. Dit vraagt soms nogal wat van de scheidsrechters binnen onze vereniging. Vaak wordt op hun een beroep gedaan. Wij zouden daarom graag het aantal scheidsrechters binnen onze vereniging uitbreiden. Heb je interesse, of weet je het nog niet zeker en wil je eerst wat meer informatie, neem dan contact op met Sjef Arts tel. 584114 of Hans Kessels tel. 06-51316984 Ondanks dat Oostrum duidelijk haar dag niet had kende de kersverse koploper weinig problemen met een door blessures gehavend Holthees. Op eigen veld eindigde de weinig verheffende derby in een 2-0 overwinning voor de thuisploeg. De eerste twintig minuten gebeurde er weinig voor beide doelen. Oostrum speelde stroef en in een te laag tempo om het Holthees moeilijk te maken. Een paar schoten van afstand en een handvol voorzetten van de zijkant waren in deze fase de enige wapenfeiten namens de thuisploeg. Omdat het op de counter loerende Holthees te weinig venijn in hun tegenstoten legde kende ook Oostrum doelman Ralph Kessels een rustige middag. De openingstreffer kwam in de 27e minuut dan ook min of meer uit de lucht vallen. Rechtsback Giel Emons stuurde Ruud Custers de diepte in die op zijn beurt de vrijstaande Chris Wilschut vond. Met een geplaatste schuiver schoot de Oostrumse topscorer de bal binnen: 1-0. Holthees kwam voor de rust nog dicht bij de gelijkmaker maar de kopbal van oud- Oostrum spits Jelle van Tilburg werd knap geblokt door Ralph Kessels. De tweede helft leek Oostrum wat beter bij de les en werd er redelijk goed voetbal op de mat gelegd. Na een mooie combinatie door het hart van de verdediging leek Oostrum ook de score te verdubbelen. Ruud Custers nam de bal duidelijk op de borst aan en schoot beheerst binnen maar de scheidsrechter keurde de treffer af wegens een vermeende handsbal. De thuisploeg kreeg hierna nog een paar kansen maar verzuimde de wedstrijd in het slot te gooien. Holthees werd tegen het einde aan wat sterker en was tot tweemaal toe dicht bij de gelijkmaker. Vijf minuten voor tijd besliste Oostrum dan eindelijk in haar voordeel. Chris Wilschut ging achter een lange bal aan en bediende de meegelopen Ruud Custers op maat. Voor de Oostrumse aanvoerder was het vervolgens een koud kunstje om de bal binnen te lopen: 2-0. Het verweer van Holthees was nu geknakt en Oostrum voetbalde met een veilige marge van twee goals eenvoudig de wedstrijd uit. Komend weekeinde wacht op eigen veld de ontmoeting met de stugge subtopper DEV-Arcen. .SWAWAWW/MV.VWA'MV.VrV^.V.V/^A

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 8