Kermis Oostrum valt laat Oostrum 2 - Olympia 4 1-1 Ongeloof. Dat was wat er deze middag om 13u45 op sportpark de Nieuwe Spar heerste onder de spelers, leiding en supporters van 't Twed. Nadat de Boxmeerse schiettent van Priscilla was gesloten, stond er gewoon 1 -1 op het scorebord. Het was duidelijk niet altijd prijs bij deze attractie.... En de wedstrijd begon zo goed. Na een goede voorbereiding en een aantal lekkere danspasje op de maat van de boombox, startte Oostrum fel. En in het lekkere herfstzonnetje lag de bal dan ook al na een minuut in het netje! Bas 'De Bijter' Camps ging goed door op rechts en lepelde de bal voor het doel. Nadat een aantal spelers van zowel Oostrum als Olympia de bal misten, viel het leder pardoes in de voeten van Dennis 'Nolly' Nohlmans. Die legde de bal eens goed en peerde 'm bij de tweede paal binnen. Olympia was de veters nog aan het strikken en het masker recht aan het zetten en SVO al op voorsprong! Wat een luxe! Na het doelpunt nam Oostrum even gas terug en ging te veel mee in het veteranen tempo van Olympia. Hierdoor kwamen de mannen op leeftijd beter in hun spel en werden de ideale schoonzonen in slaap gesukkeld. Nou is slapen iets waar de meesten bij 2 geen moeite mee hebben en Olympia rook dan ook bloed. Spreekwoordelijk dan, want Mare 'Bierie' Biermann had daags ervoor niet aan de gehaktmolen gestaan. In de 16e minuut leidde dit uiteindelijk tot de 1 - 1. Een pass van achteruit werd onderschept door een middenvelder van Olympia, waarna de spits-zonder-gezicht na drie passjes alleen voor Sjors 'Jorra' Gommans opdook en de bal rustig in het hoekje schoof. Tot op de dag van vandaag weet niemand met zekerheid te zeggen wie dit doelpunt scoorde, maar het gerucht gaat dat op carnavalsmaandag 2010 tijdens het traditionele metworstrennen het masker afgaat en de Olympia spits zich bekend maakt aan het publiek. Op de website http://t2d.hyves.nl/ zal dit te zijner tijd bekend worden gemaakt (check snel de site, het 100ste lid komt eraan!). Tevens zal er dan een vraaggesprek met zijn vrouw en of vriendin worden geplaatst met als belangrijkste onderwerp, 'Heeft hij dat masker echt altijd op?'. Na deze tegenvaller in de 16e minuut, had de scheidsrechter in de 17e minuut eigenlijk af kunnen fluiten. Dat had veel frustraties en hartkloppingen voorkomen. Want na de 1 - 1 opende Priscilla haar schiettent-zonder-prijzen en gingen de gretige mannen van Oostrum een voor een voor de bijl. Waar de SVO tot de 16 meter goed voetbalde, de bal het werk liet doen en via de vleugels opbouwde, daar ging het binnen de beruchte lijnen helemaal mis. Kans op kans werd gecreëerd, de hoek was vaak voor het uitzoeken, en toch ging er helemaal geen een meer in! T(w)ed Verhoeven hoefde vandaag de gang naar het scorebord niet meer te maken. Dit alles betekent wel dat de trainingsoefeningen voor 2 van deze week bekend zijn en dat Jr. geen uren hoeft te besteden aan het uitdenken van een uitgebreide tactische training waarin de operationele ruimtes worden bespeeld alsof het de trekzak van Tren is. Zo heeft elk nadeel toch weer zijn voordeel.... Uiteraard werd na de wedstrijd nog wel het twed-pret-pakket in de wacht gesleept en kon Huub 'Matje' Derks met een lekker stuk verse worst naar huis om zijn vrouwtje te verrassen. Dit zorgde enigszins voor een pleister op de wond, met name bij Matje zelf. Conclusie van vandaag. Kansen creëren doelpunten maken twed-pret-pakket....uiteraard, 3de plaats in 4J, 15 punten, 16 doelpunten voor, 8 tegen. Tot slot nog een woord van dank aan al onze supporters die ons tot de 90ste minuut 4 zijn blijven steunen en heftig meeleefden met ons, de jongens in het veld. Volgende week staat de derby tegen de oranjehemden uit Leunen op het programma. Een wedstrijd met prioriteit die gewonnen moet worden! Graag zien we jullie dan allemaal weer terug. Zelfde tijd, zelfde plaats, meer doelpunten voor. Aostrum 2. •W/AVW/iVMWW/iVWVAVWW*v*vawwuv

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 10