Periodiek tel: 5B2S77. Het e-mail adres v/d Dorpsraad is gewijzigd van: mcfleuren@home.nl naar: dorpsraadoostrum@home.nl KLACHTEN OVER BEZORGING 9. Dorpsontwikkeling De Watermolen. De gemeente heeft een gesprek gehad met jeugdclub Ador. Ador heeft laten weten interesse te hebben in de Watermolen als toekomstige locatie. Nadeel van deze locatie voor Ador is dat men geen mogelijkheid heeft voor een afgebakend speelterrein. Ador is ook in overleg met de basisschool. De dorpsraad zal het eerder gegeven advies omtrent het beheer niet wijzigen. 10.Aktielijst Er is een locatie gevonden voor de kerstboom verbranding. Deze ligt op het terrein van Dhr. H. Verheijen. Er moet gekeken worden of het niet te dicht bij de openbare weg ligt. 10. Rondvraag - Vrachtwagens zijn regelmatig de weg kwijt, rijden op de Hulst rond en veroorzaken overlast. Kan er (tijdelijke) bewegwijzering komen in afwachting van de officiële borden. - De verkiezingsborden hangen weer te laag. Vorige vergadering was besloten om te vragen of dat deze tegen de gevel geplaatst kunnen worden. De tijd om dit te realiseren was voor de dorpsraad echter te kort. - Het gras op het NS gedeelte ter hoogte van het einde van de Westerthienweg is niet geheel gemaaid, oogt slordig. Wordt doorgegeven aan Prorail. - Veolia heft lijn 29 op, er zal dan geen bus meer door Oostrum rijden. Betekent dit dat de bushokjes dan ook worden verwijderd? - Het afgelopen jaar is er goed gemaaid in heel Oostrum, nu is het echter te lang. - Er worden geen bladkorven meer geplaatst. Men kan het op straat vegen, maar beter niet op hopen gooien. Indien er overlast van bladeren wordt ervaren, kan men dit melden bij de gemeente. Zie artikel in Peel en Maas en Oostrums weekblad. 11. Sluiting De voorzitter dankt iedereen voor de inbreng en hoopt ieder volgende keer weer te zien. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas s.v.p. niet bij de redactie meiden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9