Het e-mail adres v/d Dorpsraad is gewijzigd van: mcfleuren@home.nl naar: dorpsraadoostrum@home.nl STICHTING DORPSRAAD OOSTRUM Hoefslag 3, 5807 BT, OOSTRUM Tel, (0478) 510713, e-mail: dorpsraadoostruro@horoe,ni Internet; www.dorpenvenrav.nl Concept notulen van de openbare vergadering van Dorpsraad Oostrum Datum: 13 oktober 2009 Locatie: d'n Oesterham Oostrum 1. Opening door de voorzitter De voorzitter opent de vergadering en heet de aanwezigen welkom, een speciaal welkom aan Mevr. Buskens, directrice van basisschool de Meulebeek. 2. Vaststelling van de agenda Punt 4, het dorpsradenoverleg was op 5 oktober De agenda wordt vastgesteld. 3. Ingekomen en uitgaande stukken en verdere mededelingen Er is een vraag van Dhr. Kessels binnengekomen over het veldje aan de Jofferspas. Dhr. Volleberg heeft een vraag in verband met illegale afvalstortingen bij de containers. 4. Notulen openbare vergadering d.d. 8 september 2009 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 5. Gebiedsgericht werken Momenteel geen nieuws. 6. Dagelijks Bestuur Mondeling verslag dorpsradenoverleg 5 oktober - Er loopt nu een pilot voor een verlaagde grondprijs in Vredepeel. De pilot loopt tot 1 juli 2010. - Toekomstvisie; er zal een brief gestuurd worden naar Wonen Venray om extra aandacht te vragen voor woningbouw op de dorpen. Ook wordt er een verzoek ingediend bij Wonen Venray om het onderzoek naar de woningbehoefte in de dorpen te herhalen. - Het idee van de gemeente om een stukje stedelijk beheer te delegeren naar de dorpen zal bekeken moeten worden in andere plaatsen waar dit al gebeurd. Vooralsnog lijkt het veel haken en ogen te hebben. - Er komt een vacature binnen het dagelijks bestuur als Dhr. B. van de Sterre zijn functie neer legt. Gezien de samenstelling van het dagelijks bestuur is er voorkeur voor een versterking uit een middelgroot dorp en het liefst iemand uit de recentelijk toegetreden dorpen - Er is een uitnodiging voor het politiek debat in Vredepeel op 22 oktober. - Het dorpsradenoverleg wil graag van elk dorp een schriftelijke evaluatie van de kermis ontvangen.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 7