Wedstrijdverslag 31 oktober 2009 da k foecfe k k i m ge n Oostrum Veteranen - Venray Veteranen De wedstrijden tegen Venray brengen altijd extra spanning en motivatie met zich mee, het gevoel van spelen tegen de grote broer, die eigenlijk sterker is. Na de afstraffing van vorige week tegen Deurne, werd er door Oostrum van meet af aan goed gegroepeerd en fel gevoetbald, waarbij een ieder zijn eigen tegenspeler meteen probeerde vast te zetten. Venray wist zich hier niet echt raad mee, waardoor er een open wedstrijd ontstond met kansen aan beide kanten waarbij de gevaarlijkere voor Oostrum waren. Ton (Roger Rabbit) zocht vaak de diepte op en kreeg de ballen goed aangespeeld waarbij hij met zijn acties de tegenstander dolde, jammer genoeg resulteerde dit niet in een goal, Alexander (Speedy Gonzales) was op rechts zijn directe tegenstander vaak de baas en was met individuele acties en goede voorzetten gevaarlijk, ook hier weer de pech dat het geen doelpunt opleverde. Venray kwam ook regelmatig met veel mensen op, maar het solide verdedigingsduo Theo de Bikkelen Wien der Spargelkoning waren de aanvallers van Venray de baas, en anders konden ze rekenen op Ramon der Sepp in de goal. Twee minuten voor de theepauze viel onverwacht een goal voor Venray na een mooi opgezette aanval via verschillende schijven 0-1. Na de theepauze kwam Oostrum nog feller uit de kleedkamer, de toespraak van Leo VAN Basten de grote broer van je weet welen Piet de tactische variant van J.C.werkte als adrenaline. Venray werd vaak teruggedrongen op eigen helft, en Giovanni der Torjagerwas een plaag voor de Venrayse defensie en werkte zich zoals altijd een slag in de rondte. John der Bomberhad nog twee mooie pegels in petto, die het doel net misten. De als back in de tweede helft ingevallen Sjoerd de tweelingbroer van Demy de Zeeuw ging regelmatig mee naar voren om de gelijkmaker te forceren, de druk werd alsmaar groter. De laatste kans van Peter il Technico ,een harde schuiver in de linkerhoek werd al geteld, aangezien de keeper geen kans had, echter een verdediger op de doellijn van Venray werkte de bal nog weg. Na 70 minuten voetbal stond er een onverdiende nederlaag (0-1 op het scorebord, een gelijkspel of een kleine overwinning was rechtvaardiger geweest. Extra vermeldenswaardig was het optreden deze middag van de scheidsrechter, Paul van Bergen Brutus de Onoverwinnelijkedie zich vrijwillig had gemeld om de wedstrijd te leiden, na afloop werd hij zowel door Venray als door Oostrum gecomplimenteerd met zijn uistekende optreden, in de wandelgangen heb ik al gehoord dat John Blankensteijn vanuit Zeist Ruud Engels al heeft benaderd hoe hij op de snelste manier naar Oostrum kan afreizen voor een gesprek met Paul. Namens de veteranen willen we het publiek danken voor jullie belangstelling en enthousiasme. Volgende week om 14.30 uur vetrek vanuit AMC voor de uitwedstrijd tegen Elsendorp, met dezelfde westrijdsinstelling als tegen Venray moeten dit 3 punten worden. VOOR AL UW DAKWERKZAAMHEDEN Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum T - 0478 - 691034, M - 06 -12461935 /v OUSTERS

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 15