Geen hesjes pakken toernooiwinst in slotwedstrijd Ondanks het feit dat de ideale schoonzonen afgelopen zondag geen wedstrijd in 4J hebben gespeeld en tijd hadden om bij schoonmoeder op de koffie te gaan, viel er afgelopen week toch weer veel te genieten bij 't twed. Allereerst werd de hyves pagina druk bezocht en ondertussen stijgt de spanning tot grote hoogten wie het honderste lid gaat worden. Gezien het feit dat de prijs ongeëvenaard is voor 'Membro Cento' zou ik zeggen http://hyves.t2d.nI//!! Ook als je niet bent geïnteresseerd in de VIP behandeling rondom een wedstrijd van 2 blijft deze pagina een aanrader. Polls, lifestyle, fashion, liefde en muziek, alles is hier te vinden voor de ondernemende adolescent die middenin het leven staat! Dan verder naar de activiteiten op de groene mat. Na de overwinning van vorige week zondag op de Dreumels uit Horst, werd dinsdag sportpark de Nieuwe Spar omgetoverd tot een waar Copacabana. De slippers gingen aan de voeten, de fleurige shorts kwamen uit de tas, uit de boombox schalde opzwepende muziek en de truukendoos werd geopend (al kon niet iedereen de sleutel vinden). Kortom, het was samba tijd! Het geringe aantal toeschouwers dat aanwezig was genoot met voll teugen. Dit was voetvolley van de bovenste plank! Rio ien Aostrum! Helaas was de definitieve uitslag bij het ter perse gaan van het Oostrums weekblad niet meer bekend en zal dus ook niet worden gepubliceerd... En dan de donderdag. Nadat dinsdag de dag was voor de mannen met de soepele heupen, was het donderdag tijd voor de mannen met gevoel voor operationele ruimtes, gogme en uithoudingsvermogen. Juist, 4 tegen 4! Klein veld, continue aanspeelbaar zijn, scherpe passing, slimme steekballetjes en omschakeling (van balbezit naar balbezit tegenpartij en van balbezit tegenpartij naar balbezit). Hier werd kampfgeist verwacht. Nadat de vier oldtimers ouderwets partijen hadden gekozen, begon het toernooi met de wedstrijden Oranje vs Blauw en Geel vs Geen hesje. Al snel werd duidelijk dat Blauw geen partij was voor Oranje en dat de ba! bij Oranje sneller rond ging dan de Blauwen met de ogen konden volgen. Uitslag was dan ook afgetekend 7-2. Het duel tussen Geel en Geen hesje was een partij voor de voorhoedes. Gezien de eindstand van 7-7 kan rustig worden geconcludeerd dat hier niet de beste verdedigers in het veld stonden en iedereen zich met name bezig hield met vooruit rennen. Korte vermelding waard is de scherpte die Henny toonde door van afstand driemaal het net te laten bollen. Geen poespas, gewoon poffen op die kist. Voor de tweede wedstrijd werden de teams iets gewijzigd en stapte de trainert over van team Geen hesje naar het Oranje team. Waarschijnlijk omdat hij zag dat dit het team met de meeste potentie was, al bracht hij het alsof het te maken had met het feit dat het anders 4 tegen 5 was. Maar team Beatrix was niet ongelukkig met deze overstap en zag de trainert in de wedstrijd tegen Geel het mooiste doelpunt van het toernooi maken, met de hak achter het standbeen langs. Het publiek stond op de banken! Helaas zorgde dit doelpunt niet voor de winst en eindigde de wedstrijd in 3-3. Aangezien de Geen hesjes de overwinning pakten in de wedstrijd tegen Blauw, stond als slotpartij de finale tussen Oranje en Geen hesjes op het programma. De winnaar van deze wedstrijd zou ook de toernooiwinst pakken. De wedstrijd op veld 2 tussen Blauw en Geel leek om des keizers baard te worden gespeeld, al hadden de rekenwonders van Geel becijferd dat bij een gelijkspel op veld 1 zij nog kans maakten op gelijke hoogte te komen met de twee topteams. Al met al een spannend slot, te vergelijken met de ontknoping in het seizoen 2007/2008 in de Eredivisie! Daarbij aangetekend dat de ontknoping op sportpark de Nieuwe Spar veel grotere gevolgen had, omdat de verliezers na de training in dezelfde kantine zouden zitten met de winnaars. Dat kon pijnlijk worden.... In de finale pakten de mannen van de Kes, oud keptun van Oostrum 1, direct het initiatief en scoorden op laffe maar slimme wijze van afstand de 1-0. Dat was nu een voorbeeld van voetbalslimheid, dat was een toonbeeld van gogme. En daarmee was direct het verhaal van deze wedstrijd verteld. Oranje was leeg gespeeld in de twee voorgaande wedstrijden en kon geen vuist meer maken tegen het catenaccio van Geen hesjes. Logisch gevolg was dat de wedstrijd in een 5 9 overwinning eindigde voor de Geen hesjes, waarmee ze de eerste echte prijs van het seizoen binnen sleepten. Proficiat jongens! Al had ik het graag anders gezien.... Aostrum 2

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 10