Oostrum vergeet te scoren TCO tennislessen junior/senior Beste senior leden TCO Op bezoek bij TOP'27 in Tienray stapte Oostrum voor het eerst sinds mensenheugenis eens niet met een nederlaag van het veld. Maar omdat de gasten j meer hadden verdiend dan een doelpuntloos gelijkspel voelden de Oostrummers na de wedstriJd wel de kater van een nederlaag. JjpÖJ 1 Vanaf het beginsignaal gunde de thuisploeg het balbezit aan Oostrum maar er zat te weinig vaart en verrassing in het Oostrumse spel om goede kansen te creëren. kSjr Beide ploegen deelden weliswaar wat speldenprikjes uit maar echt grote kansen J5 vielen er niet te noteren. De eerste echte kans was voor TOP-spits Kevin Goldschmidt die vanuit een moeilijk hoek op doel moest schieten maar Ralph Kessels op zijn weg vond. Het zou zo ongeveer de uitgespeelde kans voor de thuisploeg zijn in de hele wedstrijd. Oostrum kreeg in het vervolg de achterhoede van TOP behoorlijk onder druk gezet waardoor de Tienraynaren hun geliefde lange bal nauwelijks konden hanteren. Kansen kwamen er nu ook voor de blauwwitte gasten. Een volley van afstand van Rik Schlepers verdween via een Tienrays been tegen de paal en een kopbal van Chris Wilschut werd op de doellijn gekeerd door een verdediger. Even later kwam TOP goed weg toen doelman Bram Willems een voorzet van Bart Direks tegen de knie van Wilschut aan stompte en de bal rakelings over het doel verdween. Ook was Oostrum dreigend via indraaiende vrije trappen maar net het beetje geluk ontbrak om de openingstreffer op het bord te krijgen. De tweede helft veranderde er weinig aan het spelbeeld. In het eerste kwartier na rust raakte Oostrummer Roy van Delft in kansrijke positie de paal en schoot men tot tweemaal toe van dichtbij op de keeper. Oostrum had ook de pech dat als de sterk keepende Willems gepasseerd werd er een verdediger op de lijn stond om een doelpunt te verijdelen. Na iets meer dan een uur spelen kreeg ook de ingevallen Arjan Kempen een goede scoringskans maar op tien meter van het doel raakte hij de bal niet goed. De gasten bleven de aanval zoeken en gezien de vele 'blessure-behandelingen bij de thuisploeg leek TOP tevreden met een puntje. In de slotfase nam Oostrum meer risico om zo een beslissing te forceren en werd TOP op de counter weer een beetje dreigend. In blessuretijd werd een onbehouwen tackle van TOP-spits Mark Kusters op Arjan Kempen bestraft met een terechte rode kaart. Omdat Kempen geblesseerd het veld moest verlaten en Oostrum al drie keer had gewisseld, leverde de uitsluiting dus geen numerieke meerderheid op voor de gasten. Vlak hierna floot de matige scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd en was de voor Oostrum tegenvallende puntendeling een feit. Komend weekeinde speelt Oostrum thuis tegen het eveneens stroef gestarte Excellent uit Oploo. Op zaterdag 25 oktober organiseren wij het herfsttoernooi. Aanvangstijd 09:00 uur. Inschrijfgeld euro 2.50. Er is een A categorie voor gevorderde spelers en een B categorie voor de minder gevorderde spelers. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen worden de teams geformeerd. Inschrijven kan tot en met 18 oktober, bij Ton Clephas of Leo Lenssen. Hopend op veel deelnemers en goed weer. Zoals traditie worden er ook dit najaar bij voldoende belangstelling tennislessen aangeboden. Een lesblok bestaande uit 15 lessen, onder begeleiding van Tennisschool de Maascourt. Start 1ste dinsdag van oktober. Eerste uur zal worden ingepland voor de junioren daarna zal er les gegeven worden aan de senioren. Heeft u interesse meldt u dan aan bij Ton Clephas 510536.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 7