Synthese Venray organiseert een informatiebijeenkomst over 'Hulp bij Dementie'. Thema-avond "Voetverzorging" DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM. KLACHTEN OVER BEZORGING "Periodiek" tel: 582877. SYNTHESE Op dinsdagavond 20 oktober a.s. organiseert het Steunpunt Mantelzorg een bijeenkomst over het thema 'Hulp bij Dementie'. Lisette Dickhoff, ketenregisseur van 'Hulp bij dementie', wil u op deze avond informeren over de mogelijkheden en organisatie van het dementieprogramma 'Hulp bij dementie'. Aan de orde komen onderwerpen zoals; wat is dementie, wie komt er voor deze hulp in aanmerking, de meerwaarde van de inzet van 'Hulp bij Dementie', het aanspreekpunt in de vorm van een trajectbegeleider en de mogelijke ondersteuning van een dementievrijwilliger voor de zorgvrager en de mantelzorgen 1 Speciaal voor mantelzorgers en overige belangstellenden uit de gemeente Venray wordt een informatiebijeenkomst georganiseerd over deze nieuwe werkwijze rondom 'Hulp bij Dementie'. 'Hulp bij Dementie' biedt hulp aan mensen waarvan men vermoedt dat er dementie aan de orde is. Het aantal mensen met de diagnose dementie zal in 2030 verdubbeld zijn in Noord-Limburg. Belangrijk is dat tijdig hulp gezocht wordt en dat er een diagnose gesteld wordt. Naast meer aandacht en begeleiding voor diegenen die het overkomt, is het ook belangrijk aandacht en begeleiding te bieden aan de omgeving: de hulpverleners en mantelzorgers. Wij nodigen alle mantelzorgers en overige belangstellenden uit de gemeente Venray van harte uit voor deze themabijeenkomst op dinsdagavond, 20 oktober 2009 van 19.30 tot 21.30 uur in 'de Kemphaan' Kennedyplein 1 5801 VH Venray. Aanmelding vóór 15 oktober aanstaande bij het Steunpunt Mantelzorg Synthese, Leunseweg 51 5802 CG Venray. U kunt vragen naar Ankie Bongers: tel. 0478- 517353 of José Wijnhoven: tel. 0478-517359. Aanmelding via e-mail kan naar: venray@synthese.nl Op dinsdag 6 oktober a.s. houdt ZijActief Oostrum voor haar leden een thema-avond over voetverzorging. Deze lezing wordt gegeven door Yvonne Hanen en Nelly Gerritsen, beiden pedicure. Umfaurq Datum: Plaats: Aanvang: dinsdag 6 oktober 2009 D'n Oesterham, Oostrum 20.00 uur Klachten over de bezorging van het Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met Onstrum*: W&ekhlzirt ricx Dtxcxlan Ikatholiek vrouwennetwerk «2»

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 17