c m Beste leden en deelnemers.. De clubkampioenschappen komen de beslissende fase. De finales worden op zondag 20 september gespeeld vanaf 09.30 uur. Wij hopen dat we op deze dag naast de spelers en speelsters ook veel toeschouwers mogen begroeten. Onderstaand de te spelen kruisfinales, deze moeten gespeeld zijn voor vrijdag 18 -09- 2009 De winnaars spelen voor de paatsen 1 en 2 de verliezers voor de plaatsen 3 en 4. Heren Enkel: Marcel Linskens - Theo v/d Pas en Alex Peerlings —Ton Clephas Dames Dubbel Rita v/d Elzen Elly Schoonderbeek -- Angelique Huijs /Hariëtte v. Bergen Riny Simons Gonny Wilms Jacomijn Jeuken Saskia Mitchell Heren Dubbel Ton Clephas Frans v/d Kerkhof - Theo de Beer Jacques v/d Meijden Maarten Arts Piet v/d Ven Theo v/d Pas Geert Künen Mix: Rita v/d Elzen Leo Verhaegh -- Riny Simons Leo Lenssen Hariëtte v Bergen Gerrit Hendrikx - Angelique Huijs Theo v/d Pas Wij wensen alle deelnemers veel succes en fijne wedstrijden toe. Wij zien jullie allen in ieder geval op zondag voor de finale wedstrijden. Op zaterdag 19 september is onze jaarlijkse fietsdag/ feestavond. Bij deze wensen wij vanuit de organisatie jullie een fijne middag/avond toe De organisatie Cursus digitale fotobewerking. Start: donderdag 1 okt. 2009 Locatie: "De Kemphaan" te Venray Tijd: 19.00 - 21.00 uur Duur: 10 lessen Opgave/informatie: bij Mientje Wester (tel: 588600) In oktober start er een cursus digitale fotobewerking. Er zijn nog 2 plaatsen beschikbaar. Leden die reeds telefonisch zijn benaderd hoeven zich niet meer op te geven. De cursus houdt o.a. in: uitvergroten, uit- en bijsnijden van opnames, verwijderen van storende achtergronden, kleuren en anderen elementen, collages maken, vervreemden van kleuren en vormen en niet te vergeten het praktisch opbergen. Van de deelnemers wordt verondersteld dat zij kunnen omgaan met een PC met Windows en niet helemaal vreemd staan tegenover Internet. Voor informatie en opgave kunt u terecht bij Mientje Wester (tel: 588600). Limburg katholiek vrouwenn!we4:

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 13