m Oostrum op valreep gelijk Grote Clubactie Grote Clubactie S.V. Oostrum Clubactie [§5fëfr 10 ai't i Op kermiszondag moest Oostrum in Wellerlooi op bezoek bij het plaatselijke Resia. Na een moeizame pot voetbal maakte Oostrum pas in de 89e minuut de verdiende gelijkmaker, nadat de thuisploeg in de eerste helft op voorsprong was gekomen. Het werd 1-1. Beide ploegen hadden hun eerste wedstrijd gewonnen en lieten in de eerste helft nauwelijks goed voetbal zien. Resia zakte terug en liet Oostrum het spel maken maar de Oostrumse ploeg kwam nauwelijks tot uitgespeelde kansen. In de 25e minuut nam de thuisploeg de leiding via Mark Fransman die een vrije trap vanaf 30 meter via een Oostrums been binnen schoot: 1-0. Tot het rustsignaal wist Oostrum geen bres meer te slaan in de stugge Wellerlooise verdediging. De tweede helft speelde zich in het geheel af op de helft waar Resia het doel verdedigde. Met name via aanvallen over de flanken kwam Oostrum tot goede kopkansen voor Chris Wilschut (2x) en Roy Willems. Ook invaller Freddy van der Velpen had met zijn eerste balcontact gelijk kunnen maken maar vond de Resia-doelman op zijn weg. Oostrum bleef knokken en werd daarvoor vlak voor tijd eindelijk beloond. Een strakke voorzet van Stan Janssen werd door de inkomende Bart Direks via de paal binnengekopt: 1-1. Niet veel later floot de pover fluitende arbiter voor het einde van de wedstrijd. Vanaf 12 september starten de jeugdleden van S.V. Oostrum weer met de verkoop van de grote clubactie loten. Komen ze bij u aan de deur? Twijfel niet en koop een lot! Voor maar 3,00 steunt u niet alleen het Nederlandse verenigingsleven, maar maakt u ook nog eens kans op mooie prijzen. Van deze loterij komt 80% ten goede van de S.V. Oostrum. De opbrengst gaat gebruikt worden voor de diverse afdelingen binnen S.V. Oostrum. Eenmalige machtiging De vereniging kan kiezen tussen het verkopen van loten tegen een contante betaling of via een eenmalige machtiging. Bij een eenmalige machtiging wordt het bedrag van uw rekening afgeschreven met als omschrijving uw lotnummer. De S.V. Oostrum kiest voor de eenmalige machtiging om de volgende voordelen. - U hoeft niet te zoeken naar een portemonnee en/of kleingeld als ze bij u aan de deur staan. - De jeugdleden hoeven niet met geld rond te lopen. - De jeugdleden komen nog maar 1 keer aan de deur. (Dit was eerst 2 keer, 1 keer voor de betaling en 1 keer voor afgifte lot) - U ontvangt geen lot meer. Uw lotnummer wordt vermeld bij de afschrijving. - Bij eenmalige machtiging wordt het lot door de Grote Clubactie geïncasseerd en de 80% opbrengst naar de club overgemaakt. Wilt u loten kopen van de Grote Clubactie maar u was niet thuis, of er is niemand bij u aan de deur geweest, dan kunt u voor de verkoop van de loten nog terecht op het adres Randerade 50 in Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 10