DUCHENNE HEROES Het is bijna zover. Op zaterdag 12 september gaan de Mudhunters4Duchenne naar Luxemburg om de volgende ochtend te gaan starten aan de DuchenneHeroes 2009. Dit is een mountainbiketocht van 700 km, met als doel zoveel mogelijk geld bij elkaar te fietsen voor kinderen met de spierziekte Duchenne. Op 23 april hebben heel veel mensen uit Oostrum hun steun hieraan al gegeven door de kinderen van Basisschool de Meulebeek te sponsoren bij de sponsorloop. Zij hebben hiermee het geweldige bedrag van 3506.20 bij elkaar gebracht, hiervoor onze hartelijke dank. In de week van de DuchenneHeroes zijn de Mudhunters4Duchenne live te volgen via het internet. Elk team is nml uitgerust met een tracker. Zo kan het thuisfront en alle geintresseerden de deelnemende teams volgen op een speciale website. De link naar deze website wordt op de homepage van www.duchenneheroes.nl geplaatst. De Mudhunters4Duchenne bestaat uit Rob Krebbers uit Wanssum, Marcel van der Vorst uit Venray, Michel Verstappen uit Oostrum en Pedro van Vegchel uit Oostrum, tot afgelopen donderdag 27 augustus fietste ook Ruud Verhaegh uit Wanssum mee. Echter op 27 augustus is Ruud vader geworden van een mooie dochter die met slechts 29 weken zwangerschap ter wereld is gekomen. Eenieder zal begrijpen dat het voor Ruud niet mogelijk is om nu deze uitdaging aan te gaan, nu hij en zijn vrouw zo hard nodig zijn bij hun dochter. Wij wensen Ruud en Martine heel veel kracht en steun in de komende tijd. Een ieder in Oostrum die toch nog graag de DuchenneHeroes een warm hart wil toedragen en dit financieel wil steunen, kan dit nog doen via de site www.duchenneheroes.nlsteun het team Mudhunters4Duchenne. Natuurlijk mag dit ook door uw bijdrage af te geven bij Michel of bij Pedro. Zij zullen er dan zorg voor dragen dat het terecht komt bij het Duchenne Parent Project. Namens de Mudhunters4Duchenne willen wij de Oostrumse dorpsgemeenschap heel erg bedanken voor de steun die ze ons geven en hebben gegeven. Bedankt Rob, Marcel, Ruud, Michel en Pedro. Michel Verstappen: Mgr Hanssenstraat 34 Oostrum Pedro van Vegchel: Binnenhof 9 Oostrum

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 27