NOBELNIEUWS NOBEL Klinte de Rijck met Omira DEZ2 Luca de Rijck met Whisper Girl DL2 Klinte de Rijck startte met haar schimmel Omira in de hoogste klasse DE-Z2. De eerste proef werd netjes en vrijwel foutloos gereden en wonnen zij dan ook overtuigend met een puntentotaal van 726 punten. Dit was goed voor ruim 69% en 17 punten voorsprong op de nummer twee. Hierdoor kwalificeerden zij zich voor het afkampen, wat later op de dag plaats zou vinden. In de tweede proef, in de afkamp ronde, waren Omira en en Klinte beter in vorm dan eerder die dag. De galopwissels waren niet allemaal even sterk, maar zij compenseerden dit met sterke drafonderdelen en krachtige verruimingen. Uiteindelijk mochten zij in de tweede proef ook de overwinning op hun naam zetten en veroverde Klinte met een puntentotaal van 807 punten en 70,78 de Limburgse titel in de klasse DE-Z2. Op zaterdag 5 september zal de combinatie Limburg vertegenwoordigen op de Nederlandse Kampioenschappen in Ermelo. Luca rijdt de D pony Whisper Girl pas enkele weken, maar al snel had de kersverse combinatie door goede prestaties op de selecties in Noord- Limburg een startbewijs voor de Kampioenschappen op haar naam gezet. Zaterdag kwamen Luca en Whisper Girl uit in de klasse DE-L2. Temidden van een groot een sterk deelnemersveld reden zij een opgewekte, goed afgewerkte proef en werden hiervoor beloond met een mooie en welverdiende 4e prijs. Luca brengt Whisper Girl uit voor Jos en Trudi Houwen uit Wanssum. '■-■in

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9