Aan alle inwoners van Oostrum Informatiebijeenkomst "Uitbreiding Oostrum" De informatieavond van donderdag 16 juli 2009 heeft plaats in Café Zaal "Back in Time, Mgr. Hanssenstraat 29 in Oostrum. De avond begint om 19.30 uur U bent van harte welkom li P 3 lc A A 0 Rabobank: 12.81.44.912 Abonnement: 9,- per jaar 38e jaargang nr. 28 Sluitingsavond in te leveren kopij 9 juli 2009 Maandagavond 18.00 uur. Redactieadres: G. Smedts, Valkenkampstraat 14, 5807 AN Oostrum. Tel. 58 46 42. E-mailadres: oostrumsweekblad@planet.nl Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Stichting Dorpsraad Oostrurn Hoefslag 3, 5807 BT OOSTRUM Tel. (0478) 510713, e-mail: mcfleuren@home.nl Internet: www.dorpenvenrav.nl De gemeente Venray en de dorpsraad Oostrum hebben samengewerkt aan een concept ruimtelijke visie voor uitbreidingsmogelijkheden in Oostrum. De visie sluit aan op de laatst gerealiseerde uitbreiding van het dorp en concentreert zich met name op het gebied tussen de Geysterseweg en Mgr. Hanssenstraat. De plannen zijn op 7 juli door het college van B&W vrijgegeven. De inwoners van Oostrum worden van harte uitgenodigd om op de informatieavond op donderdag 16 juli 2009 om een presentatie over deze plannen bij te wonen. Het laatste uitbreidingplan in het noordoostelijke deel van Oostrum is al enige tijd klaar. Ook de bouw van het appartementengebouw aan de Mgr. Hanssenstraat nadert zijn einde. Kortom de aanwezige capaciteit voor woningbouwplannen zijn volledig benut. Dit was aanleiding voor de gemeente en de dorpsraad om te zoeken naar nieuwe uitbreidingsmogelijkheden en daarmee te komen tot een nieuwe ruimtelijke visie. De conceptvisie die ligt er nu ligt, geeft een beeld van de gewenste oplossing. De conceptvisie wordt tijdens de informatieavond van 16 juli gepresenteerd aan de bewoners Oostrum. Na de presentatie is er voor de bewoners de mogelijkheid om met de dorpsraad en de plannenmakers in discussie te gaan. De input die deze avond wordt opgehaald, wordt verwerkt in de conceptvisie en gaat daarna voor vaststelling naar de raad. Dorpsraad Oostrum D OSTIUM

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 1