ROLLEBOL 2009 Vriendjes en vriendinnetjes toernooi Hallo allemaal Het is bijna zover... zaterdag 20 juni is Rollebol 2009! Iedereen die zich heeft opgegeven voor Rollebol: We verzamelen ons om 08:30 uur bij ADOR. Daar wordt de groepsindeling bekend gemaakt en krijgt iedereen een groen ADOR - T- shirt. Zorg dat je je fiets bij je hebt, want we fietsen samen naar het St. Anna terrein in Venray waar Rollebol 2009 plaatsvindt. Verschillende jeugclubs uit Noord Limburg hebben weer hun best gedaan om er een sportieve, gezellige spellendag van te maken. Rond 17:15 zijn we dan weer terug bij ADOR. Binnenkort krijgen alle kinderen die zich op hebben gegeven voor Rollebol een brief mee. Daarin vind je informatie over Rollebol; wat je mee moet nemen enz. Wij hebben er allemaal heel veel zin en we hopen natuurlijk op mooi weer. Tot zaterdag 20 juni! Groetjes leiding bestuur ADOR p.s. Geen brief gehad of heb je nog vragen?...bel gerust naar Jip, (0478 588272) Het vriendjes en vriendinnetjes toernooi wordt georganiseerd op zondag 5 juli. We zullen deze dag starten rond 10.00 uur en zal rond de middag afgelopen zijn. Je moetje samen met je vriendje, vriendinnetje, broertje of zusje opgeven als 1 team, je zult dit toernooi de hele tijd samen spelen tegen andere teams. Je teamgenootje moet een eigen tennisracket meebrengen. Deelname is gratis. Heb je zin om mee te doen vraag dan snel je vriendje of vriendinnetje of ze met je mee wilt doen en meld je dan snel aan, aanmelden kan tot uiterlijk 28 juni via email imaieuken@hotmail.com

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 7