Muzikale mogelijkheden!!!! Kom eens kijken tijdens onze inlooprepetitie op 22 juni om 18.45 uur. rrTT\\/ CZ Wij willen u hierbij meer informatie geven over de mogelijkheden bij Harmonie Sub Matris Tutela. Uw kind leert noten lezen en blokfluit spelen o.l.v. Rieky van den Heuvel. Duur: 1 a 2 jaar, afhankelijk van leeftijd, inzet en aanleg. Lesgeld a €110,00 is inclusief boeken, kopieën en blokfluit. Het verschil met de IVM is: minder zang en waarschijnlijk in kortere tijd de basis van de muziek eigen maken, in een groep tot maximaal 12 kinderen, vanaf groep 4.De lessen worden op de basisschool in Oostrum gegeven. Als uw kind na de blokfluitlessen een blaasinstrument of slagwerk wil leren kan hij/zij via de harmonie aangemeld worden bij het Kunstencentrum. Hij/zij is dan lid van de harmonie en u betaalt dan 82,50 contributie. Bij het 2e kind onder de 18 uit 1 gezin, 75%, bij het 3e kind onder de 18, 50%. Bovendien krijgt uw kind een instrument van de harmonie ter beschikking, indien wij dit hebben. Het lesgeld voor het Kunstencentrum bedraagt voor het jaar 2009/2010 €320,00. Na één jaar les in het kunstencentrum kan uw kind mee doen in het leerlingenorkest, hij/zij moet dan wel door gaan met de lessen. Voor hobo en dwarsfluit duurt dit iets langer, daar dit solo instrumenten zijn. Het leerlingenorkest is o.l.v. dirigent Betty Bartels. De opleiding voor kleine trom kan ook intern in Oostrum o.l.v. instructeur Noud v.d. Mortel. Instrumenten waarvoor wii plaatsingsmogelijkheden hebben ziin: Klarinetten, hoorns, trompetten, tuba's, hobo's, schuiftrombones, saxofoons en slagwerk. Instrumenten die beschikbaar ziin via de Harmonie: Hoorns, trompetten, saxofoons en klarinetten. Er zijn echter maar een beperkt aantal instrumenten beschikbaar. Als er meer leerlingen zijn dan instrumenten zullen we dit verder met u overleggen. Voor verdere informatie kunt u terecht bij Ingrid Linskens, Vlasakker 12, Oostrum, tel 584079 Contactpersoon Harmonie/Muziekschool. S.v.p. vóór 27 juni 2009. Graag tot ziens bij Harmonie Sub Matris Tutela.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5