Excursie weidevogels Heel Speciaal Op zondag 17 mei organiseert I.V.N. - Geysteren-Venray een excursie met als thema: weidevogels. Jan Kreutz VOORAL UW DAKWERKZAAMHEDEN Stationsweg 148, 5807 AD Oostrum T-0478-691034, M-06- 12461935 De bedoeling is dat we deze morgen eerst kijken naar het gedrag van de weidevogels, m.n. kievit, wulp, scholekster en misschien de grutto. Hierna gaan we ook naar de nesten kijken, of er misschien al jonge vogeltjes zijn. Ondertussen kunnen er natuurlijk vragen gesteld worden, aan de weidevogelbeschermers, b.v. hoe lang broedt een vogel, wat eet hij en over zijn gedrag. Heel veel hangt af van: of er nesten zijn, of er jongen zijn, en het weer speelt ook een grote rol, maar is niet doorslaggevend. Een opgewekt gezicht wel! Kom eens weidevogels bekijken nu het kan. Graag tot 17 mei, om 9.00 uur bij Jan Michels en collega beschermers. Heidsepeelweg 37 Ysselsteyn. Route naar Jan Michels: N 270 richting Deurne, op de rotonde kruising met de Middenpeelweg 3e afslag richting Ysselsteyn, vervolgens is de eerste weg rechts de Heidsepeelweg. 29 en 30 april 2009 zijn voor ons 2 hele speciale dagen geworden. De Koninklijke onderscheiding die ik mocht ontvangen heeft veel los gemaakt. Dit had ik dus echt nooit verwacht. Deze wil dan ook heel graag delen met Tini en allen die mij ondersteunden het vrijwilligerswerk al die jaren op een plezierige manier te kunnen doen, want "Samen zijn we sterk". Dan stromen de hartverwarmende felicitatie's in allerlei vormen binnen, geweldig, en dan nog als extra's, een gezellige serenade van de harmonie. Ondanks de onmenselijke gebeurtenis in Apeldoorn zal Koninginnedag 2009 voor ons heel speciaal blijven. Mede namens Tini "BEDANKT"aan allen die hieraan hun bijdragen leverden. We blijven genieten. Stayerhofweg 2b Wanssum op afspraak, ook 's avonds tel. 0478-539020 www.haroldlenssenkeukcns.nl dakbedekkingen OUSTERS

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 21