Zomertoernooi clubkampioenschappen Senioren TCO leden NOBEL "Periodiek" tel: 582877. -v,m kif 1 NOBELNIEUWS KLACHTEN OVER BEZORGING Op zaterdag 20 juni wordt het zomertoernooi georganiseerd. U kunt zich hiervoor aanmelden bij Leo Lenssen. Aanvangstijd 09:00 uur. Verder kunt u zich aanmelden voor de clubkampioenschappen. De voorrondes kunnen gespeeld worden m.i.v. juni tot september. Let wel het derde weekend van september worden de finales gespeeld. Er wordt van u verwacht dat u dit weekend vrijhoudt zodat de finales ook gespeeld kunnen worden. Er worden DE, HE, DD, HD en MIX gespeeld. U kunt zich voor een of meerdere categorieën aanmelden. Voor de dubbels geeft u zich op als team. Mochten er vragen zijn, in ons clubblad staat e.e.a. uitvoerig beschreven. U kunt zich aanmelden bij Leo Lenssen. Opgave mogelijk tot 31 mei 2009. Met sportieve groet, Activiteitencommissie In Velden werd de eerste selectie wedstrijd voor de Limburgse kampioenschappen voor pony's gehouden Lisette van de Berg en haar pony Mickey mochten met het spingen in de klasse DL de overwinning op hun naam schrijven. Kim Muijsers en haar pony Hali's volumia mochten twee prijzen in ontvangst nemen. Met dressuur in de klasse DL1 behaalde ze de 5de prijs met 187 punten en met springen in de klasse DB behaalde ze nog de 7de prijs. In Uden was ereen wedstrijd voor paarden waarbij men 2 proeven kon rijden. Jeanine Huibers en haar paard Zinnya behaalde tijdens de eerste proef een mooie 2de prijs met een score van 198 punten en in de tweede proef behaalde ze de 4de prijs met 195 punten. Klachten over de bezorging van het Oostrums Weekblad en de Peel en Maas, s.v.p. niet bij de redactie melden. Voor klachten kunt U op vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur bellen met r s* c

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 15