"Jonge - senioren" toernooi .efvakan«e Met Kindervakantiewerk de vakantie in! feflray c-°* TCO heeft veel seniorenleden en voor die leden worden ook volop activiteiten georganiseerd. Toch merken we dat niet alle seniorenleden zich inschrijven voor deze activiteiten en dat is jammer! Welke redenen daarvoor zijn is niet duidelijk, maar wij hopen met dit nieuwe initiatief meer "jonge" seniorenleden te trekken. Wat is dat initiatief? Wat "jonge - senioren" toernooi (plezier staat voorop). Wie voor senioren in de leeftijd van 18 - 45 jaar. Wanneer zaterdagmiddag avond 9 mei 2009 (aanvang 16.00) Je geeft je individueel op en er worden willekeurig koppels gemaakt, (er wordt rekening gehouden met spelsterkte). Gezellig een potje tennissen. Inschrijfgeld: 7,50 euro. Tussen de tennisrondes wordt er gezorgd voor een goed gevulde maag. Na afloop is de kantine open Heb je dus zin om een lekker een middag avond te tennissen, aarzel niet en geef je voor 1 mei op via imaieuken@hotmail.com of 06 41 23 62 53. Groeten, Jip Swinkels Jacomyn Jeuken Kindervakantiewerk, dit jaar van 27 t/m 31 juli, staat helemaal in het teken van muziek! Eind juli lijkt laat, maar traditiegetrouw is KVW dit jaar ook weer in de eerste week van de basisschoolvakantie. KVW belooft wederom een week te worden waarin bijna 1000 kinderen veel plezier hebben met allerlei leuke activiteiten die met dit thema te maken hebben. Zo zullen de kinderen zelf mogen knutselen, is er een lekker actieve sportdag en gaan ze met z'n allen naar de film. Natuurlijk eindigt de week weer heel speciaal met een mooie voorstelling! Blijf dus niet thuis zitten, maar doe mee met KVW en beleef de mooiste tijd van de vakantie. Rond 13-15 mei krijgen de kinderen van groep 3 tot en met 7 van de Venrayse basisscholen het informatieboekje met aanmeldingsformulier op school uitgedeeld. Ook kun je zelf kijken op www.kvw-venrav.nl. De aanmeldingsformulieren kun je bij je school weer inleveren. Inschrijven is mogelijk tot uiterlijk woensdag 25 mei. Kindervakantiewerk is daarom ook dit jaar weer op zoek naar leiding. Leidinggeven kan vanaf 15 jaar, maar iedereen kan helpen. Alle hulp is welkom, ook als je maar één of meerdere dagen kan helpen. Deelname van de kinderen is dan gegarandeerd! Wil je je aanmelden als leider, kijk dan eens op www, kvw-venravnI

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5