Oostrum onderuit in boeiend duel Dames van Oostrum Wedstrijden tussen Oostrum en Belfeldia waren de laatste jaren zelden een saaie vertoning. Ook nu was de ontmoeting tussen de twee aanvallend ingestelde ploegen leuk voor het publiek en regende het kansen over en weer. Helaas voor Oostrum benutten de gasten net één kans meer en nam Belfeldia de drie punten mee naar huis: 2-3. Oostrum startte sterk aan de wedstrijd en gaf Belfeldia weinig kans om lekker in haar spel te komen. Nadat Bas Camps met een mooie afstandsknal de paal had geteisterd creëerde Oostrum in het eerste half uur van de wedstrijd nog een handvol goede kansen om de score te openen. Allereerst kreeg Rik Schlepers zijn voet niet goed tegen een indraaiende voorzet van Frank Frederix. Hierna miste Roy van Delft van dichtbij het doel nadat hij zich knap had vrijgespeeld en schoot Chris Wilschut de bal na een mooie individuele actie op de lat. In de 25e minuut brak Jelle van Tilburg dan eindelijk de ban door een voorzet van Chris Wilschut beheerst in de lange hoek te schieten: 1-0. Vlak hierna had Roy van Delft de kans Oostrum op een meer comfortabele voorsprong te zetten maar de jonge aanvaller raakte de bal in vrije positie volledig verkeerd. Tussen de Oostrumse kansen door kwam ook Belfeldia met hun makkelijk scorende spitsen een paar keer gevaarlijk opzetten en wist doelman Ralph Kessels een tegentreffer te voorkomen. Langzaamaan raakte de thuisploeg de grip op de tegenstander kwijt en werd Belfeldia steeds gevaarlijker. In de 35e minuut viel de gelijkmaker nadat bij een vrije trap vanaf de zijkant goaltjesdief Tim Hoezen aan de aandacht van de Oostrumse verdediging was ontsnapt en de gelijkmaker binnenkopte: 1-1. Tot de rust kregen de gasten nog een grote kans om de voorsprong te pakken maar Ralph Kessels redde knap op een inzet van Rowan Koppers. In de tweede helft hielden beide ploegen elkaar aanvankelijk goed in balans en was het een tijdje rustig voor de beide doelen. Belfeldia liet de thuisploeg komen maar Oostrum wist in deze fase alleen gevaarlijk te worden uit standaardsituaties. Met nog een kwart wedstrijd te gaan gaf Oostrum de wedstrijd echter in een tijdsbestek van nog geen vijf minuten volledig uit handen. Door bij Oostrums balverlies snel de aanval te zoeken scoorden de gasten tweemaal en keek Oostrum plotseling tegen een 1-3 achterstand aan. Oostrum moest in de achtervolging en leek de achterstand al snel te verkleinen via Kees Gommans maar het doelpunt van de ingevallen A-speler werd afgekeurd wegens buitenspel. Nadat Tim Hoezen voor Belfeldia een grote kans op de beslissende treffer tegen de paal had geschoten maakte Oostrum in de 80e minuut wel een geldige treffer. De mee naar voren gestuurde voorstopper Roy Willems knikte een voorzet van Jelle van Tilburg knap tegendraads in: 2-3. Het geloof in minimaal een punt was weer helemaal terug en Oostrum zette Belfeldia in de slotfase met de rug tegen de muur. Kansen kwamen er ook maar tot driemaal toe werd het Belfeldse doel op een haar na gemist. Omdat het nodige geluk in de afwerking ontbrak wist Oostrum niet meer langszij te komen en eindigde deze boeiende wedstrijd in een teleurstellende nederlaag voor de thuisploeg. Nu de laatste titelkansen verkeken zijn is het voor Oostrum zaak zo hoog mogelijk te eindigen om een plekje in de nacompetitie veilig te stellen. Komende komt Quick Boys'31 op bezoek en uitgerekend die ploeg grijpt het kampioenschap wanneer ze Oostrum verslaan. Dinsdag 28 April is de grote schoonmaak van de kerk. Wij zouden het heel fijn vinden als er een paar dames voor een keer mee zouden helpen. Dan is de kerk voor de eerste H. Communie en de Mariaprocessie weer mooi schoon. We willen om 9 uur beginnen. De koffie staat klaar. 1 Hopelijk tot Dinsdag •v^--

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 14