Match vraagt stagemogelijkheden. Invulling hiervan is niet mogelijk. Overige activiteiten Financiering website. - De voorzitters van de dorpsraden komen met 2 nieuwe voorstellen. Het voorstel; hoger vast bedrag voor alle dorpen, restbedrag variabel naar aantal inwoners en van dit laatste bedrag de subsidies/sponsoring variabel naar aantal inwoners in mindering brengen, is voor de grotere dorpen het minst ongunstig. Het standpunt van Oostrum; betalen naar gebruik en niet naar aantal inwoners blijft staan. We gaan schoorvoetend doch solidair akkoord met het voorstel gedaan door het DRO. - Het adres en het ontwerp van de website zijn van het DRO. We bekijken of een bezoek aan de firma's Art. Com en Cordstrap tot de mogelijkheden behoort. 8. Openbare ruimte Er is nog geen duidelijkheid over mogelijke vergunningsaanvragen voor de nostalgische verwijzingsborden, prijzen zijn opgevraagd. Uniformiteit met gemeente nastreven. 9. Maatschappelijke zaken De regioraad heeft een conceptbrief opgesteld waarin de gemeenteraad wordt verzocht om een overeenkomst tussen de gemeente Venray en F.P.C. de Rooyse Wissel. Opmerking; door diverse leden wordt meegenomen; verder vermelden dat Burgemeester Waals dit eerder van de hand heeft gewezen. Leefbaarheidbudget. Er zijn een 3 tal aanvragen. - SVO korfbal. Korfbalcalimero op het Watermolenterrein is een prima idee. Informatie vragen gemeente of dit een aanvulling is op het speelterrein i.v.m. vergunning, plaatsing wie/waar, en onderhoud. Goedgekeurd onder voorwaarde clinic o.i.d. - Het Alvertje. Picknickbank langs wandelroute op terrein het Alvertje, is een uitbreiding op de wandelroute. We willen een zelfde kwaliteit. Wordt gefinancierd met gelden wandelroute. - Harmonie SMT Oostrum, shirts en truien jeugd, besluit uitgesteld. Overige activiteiten 10. Dorpsontwikkeling Dhr. Van Soest doet de suggestie tot een aanvulling op de wandelroute nl. een bruggetje over de beek ter hoogte van het einde van de Gühnebeek, en zegt medewerking toe. Waterschap is in principe niet tegen, wel officieel aanvragen. Goed idee verder uitwerken. 11. Actielijst en rondvraag. Toegevoegd aan actielijst; bekijken verzekeringen - Rondvraag - Denken we nog na over verkiezingen? Bespreken in interne vergadering. - Veel troep bij milieu containers. - 17 april is er een leefbaarheidconferentie,"beleid op langere termijn". Hiervoor zijn toch de DOP's en WOP's? Rapportage van het leefbaarheidonderzoek komt ter sprake. Er wordt gekeken naar het niveau van leefbaarheid/voorzieningen, is dit haalbaar op de lange termijn, hoe kunnen we dat bereiken en de financiering. - In de Gildestraat komen deze of volgende week nieuwe boompjes. - De werkzaamheden aan de Oosterthienweg (parkeerverharding door bewoners) vinden aan het eind of volgende week plaats. 13. De voorzitter sluit de vergadering, en dankt ieder voor de inbreng.

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 6