Dames Zij Actief Oostrum. AANRADER -AANRADER- AANRADER- AANRADER- AANRADER- AANRADER UITSTAPJE naar Maastricht/Luik Op dinsdag 12 mei a.s. gaan we naar Maastricht/ Luik Er zijn nog plaatsen vrij in de bus. Wij nodigen introducés van harte uit om met ons mee te gaan. Datum: Vertrek: Vertrekplaats: Thuiskomst: Kosten: Opgave: Dinsdag 12 mei 2009 8.30 uur Bij de Kerk in Oostrum. 21.00 uur 57.50 (a.u.b. overmaken op rekeningnr. 1400.93.613 Rabobank) Voor niet-leden 60.00. vóór 9 april a.s. bij Jo Direks, tel. 587853. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen Stationsweg 116). Het programma ziet er als volgt uit: 8.30 uur: 10.00 uur: 13.00 uur: 13.30 uur: 17.00 uur 18.30 uur 21.00 uur vertrek vanaf de Kerk in Oostrum naar Maastricht. Daar gaan we aan boord van een van de luxe schepen van rederij Stiphout. Waar we ontvangen worden met koffie en vlaai. We varen daarna naar de Nederlands - Belgische grens en stevenen vervolgens af op de sluizen van "Ternaaien We worden hier namelijk binnen 5 minuten 15 meter omhoog geschut. Daarna varen we door tot Luik. Aan boord wordt een koffietafel geserveerd. Vertrek per bus door de Voerstreek onder begeleiding van een gids. Tijdens deze rondrit zullen we 2x een stop inlassen voor een bezoek aan Cidrerie Ruwet in Thimister en naar een ambachtelijke stroopstokerij in Aubel. Einde rondrit. Diner. Thuiskomst. Datum: dinsdag 7 april 2009 Plaats: d'n Oesterham, Oostrum Aanvang: 20.00 uur Eigen bijdrage: 4.00 Presentatieproeverij van en met oud Hollandse likeuren. De hele avond door kunt u in cabareske vorm genieten van boeiende verhalen uit de Gouden eeuw, waarin het ontstaan van de oud Hollandse likeuren [23 soorten] hun oorsprong hebben Hekserij, bijgeloof en vreemde volksgebruiken maken deel uit van mijn vertellingen die begeleid worden met prachtige, toepasselijke gedichten. Alcohol mocht in het calvinistische Nederland van de zeventiende eeuw alleen met een reden gedronken worden. Na de pauze vertel ik u in een boeiend verhaal over de redenen die men aanvoerde om een likeurtje te mogen drinken. Een werkelijk schitterend assortiment staat in buffetvorm voor u klaar. Natuurlijk mag u alle aanwezige drankjes proeven en voor mensen die geen alcohol willen drinken zijn er een tiental alcoholvrije likeuren aanwezig. Uiteraard ontbreekt de advocaat en hazelnootadvocaat niet, gezellig aangekleed met boerenjongens, een flinke toef slagroom en natuurlijk een chocolaatje. Limburg katholiek vrouwennetwerk [actief

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 21