O O O CM Doelstelling Bedrag Astmafonds TOTAAL Hersenstichting Stelt zich ten doel de preventieve en curatieve bestrijding van hersenziekten. Amnesty International Streeft naar een wereld waarin iedereen alle rechten geniet die zijn vastgelegd in de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens en andere internationale mensenrechtendocumenten. Rode Kruis Het Nederlandse Rode Kruis is wereldwijd actief om mensen te helpen, te verzorgen en te beschermen. De organisatie is onpartijdig en neutraal. Voor Astma patiënten is ademhalen niet vanzelfsprekend. In Nederland hebben meer dan 1 miljoen mensen een ongeneeslijke longziekte, zoals Astma of COPD. Het aantal patiënten groeit nog steeds. Prinses Beatrixfonds Het bevorderen v.d bestrijding van neuromusculaire ziekten, aandoeningen v.h. zenuwstelsel en aangeboren aandoeningen. Fonds Verstandelijk gehandicapten Steunen van projecten en activiteiten ten behoeve van mensen met een verstandelijke handicap. Brandwondenschichting Het bevorderen van een optimale behandeling van patiënten met ernstige brandwonden. Preventie en het in stand houden van een huidbank. Nationaal Fonds Kinderhulp Verlenen van financiële steun aan in de jeugdzorg werkzaam zijnde organisaties om het maatschappelijk welzijn voor kinderen te bevorderen. Epelepsiefonds Bevordert epilepsiebestrijding en epilepsiezorg door middel van voorlichting en wetenschappelijk onderzoek. U steunt onze vereniging ook door een bloemetje van ons te kopen. Alvast bedankt! Bloemenactie10 april 2009 SVO afdeling Korfbal ASrV

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 19