SVO Oostrum afd. korfbal Beste Speelsters van SVO Afdeling Korfbal, De Jeugdspeelster van de thuiswedstrijd! De speelster van Oostrum 1 - De Treffers 2 is Leone Kuijt Hallo allemaal, Groetjes Léone De jeugdspeelster zal wekelijks gekozen worden vanuit de Welpen en Pupillen, de naam wordt bekend gemaakt in het Oostrums Weekblad. De gekozen speelster mag tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van de senioren helpen. Ze krijgt een knuffel in Oostrum tenue die ze bij zich mag houden tot de volgende speelster aan de beurt is. Tijdens de wedstrijd mag de speelster van de week alles meedoen. Ze brengt in Oostrum tenue de wedstrijdbal naar het veld en mag een doorloopbal doen in de eerste helft, vanaf de bank kan ze de hele wedstrijd volgen, tijdens de besprekingen mag ze meeluisteren en na de wedstrijd mag ze de scheidsrechter bedanken. En natuurlijk zullen wij de speelster van de week bedanken met een enorm applaus van iedereen aan de lijn en op het veld. Ik ben Léone Kuijt. Ik ben 7 jaar en zit in groep 4. Mijn hobby's zijn dansen bij Dizzy, blokfluit spelen, Ador en natuurlijk korfballen. Sinds 2007 zit ik op korfbal. Ik speel in de F1. We zijn één keer kampioen geworden, toen kregen we champagne en snoep. Dat vond ik erg leuk. In mei ga ik op korfbalkamp, daar heb ik erg veel zin in. AnrTr^fS I '.V -fc- v:-■■■-. De beker en beer zal door Henri overgedragen worden aan Leone We verwachten Leone op 05 apr. om 10:15 uur op sportpark de Spar. In Oostrum Shirt!) Leiding SVO Korfbal Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag weer huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook? Vrijdag 10 april 2009 rond 18:00 uur. SVO afdeling Korfbal

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 11