x-ó'Mx Oostrum hard onderuit bij VCH HALLO TENNISVRIENDEN r Op bezoek in Blerick bij medesubtopper VCH heeft Oostrum een gevoelige nederlaag geleden: 4-1. Oostrum startte voorvarend aan het duel en wist met een aantal mooie aanvallen gevaarlijk te worden voor het doel van de thuisploeg. Dat de roodwitten in de 15e minuut de leiding namen was dan ook volledig terecht. Een indraaiende voorzet van Ruud Custers kwam via de kluts voor de voeten van Rik Schlepers die van dichtbij binnentikte: 0-1. Niet veel later stond het echter alweer gelijk nadat Smail Massoudi door de Oostrumse verdediging pingelde en vanuit een moeilijke hoek binnenschoot: 1-1. Tot aan de rust haalden beide ploegen een heel behoorlijk niveau en kregen de ongeveer 75 toeschouwers een leuke wedstrijd voorgeschoteld. Zowel VCH als Oostrum liet een paar mooie kansen onbenut waardoor de rust werd gehaald met de gelijke stand van 1-1. Na de thee was er van het goede Oostrumse spel van de eerste 45 minuten weinig meer terug te zien. De thuisploeg daarentegen hield wel haar niveau van de eerste helft vast en zou in het vervolg van het duel het spel dicteren. Binnen een kwartier scoorde VCH twee maal via spits Ruud Joosten waarbij vooral de 2-1 een juweeltje was. Een hoog opstuitende voorzet van de rechterkant werd door Joosten in de lucht achter zijn standbeen langs tot doelpunt verwerkt. Ook bij de 3-1 kwam de voorzet van de rechterkant en was Joosten degene die de trekker overhaalde. Oostrum ging hierna al snel alles-of-niets spelen maar wist hiermee maar weinig kansen te creëren. Loerend op de counter bleef VCH de gevaarlijkste ploeg en werd het duel in de 75e minuut definitief beslist. Een vrije trap op 20 meter van het Oostrumse doel werd door Sjors Burm over de muur in het doel gekruld: 4-1Om kwart over vier was de terechte nederlaag voor Oostrum een feit en ligt de strijd om de plaatsen onder aanstaand kampioen Quick Boys weer helemaal open. Komend weekeinde komt Oostrum niet in actie waarna het op 5 april de strijd aan moet met buurman Holthees. Ook dit jaar worden er weer tennislessen gegeven. Op dinsdag 7 april starten wij met een serie van 15 tennislessen. De eerste les zal ongeveer om 18.00 beginnen [juiste tijd hoor je nog van ons] Wij beginnen net als andere jaren eerst met de jeugd. Vindt je het leuk om tennislessen te volgen,meldt je dan aan. Door het onderstaand briefje in te vullen en inleveren bij Henny van Dijck Kloosterstraat 15 Oostrum gaarne voor 28 mrt. Naam: Adres: telefoon: email: O Beginner O gevorderd. leeftijd jeugd 3< X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 19