Fietstocht Peelmuseum Paasstukies maken 8 april HUISHOUDELIJKE MEDEDELINGEN: U steunt onze vereniging ook door een bloemetje van ons te kopen. Alvast bedankt! Bloemenactie10 april 2009 SVO afdeling Korfbal Het fietsseizoen breekt zo langzamerhand weer aan. Dus noteert u vast in uw agenda dat we op 31 maart een fietstocht organiseren met een bezoek aan het Peelmuseum. Nadere informatie volgt uiteraard nog. De paasdagen zijn weer in zicht. We gaan dus weer paasstukjes maken zoals gewoonlijk onder leiding van Martine Weijs. 8 april is de inloopmorgen en in plaats van sjoelen, kaarten of rummicub nu dus paasstukjes maken. De koffie is uiteraard we! aanwezig. Er zijn geen kosten aan verbonden, alleen graag meebrengen een mesje en/of tangetje en eventueel wat attributen en groen uit de tuin. Thielen tot uiterlijk 5 april; Gildestraat 12, tel.581806 In de Watermolen zijn vanaf heden folderdisplays geplaatst. Algemene informatie van de KBO zijn hierop aanwezig. Heeft u voor bepaalde onderwerpen interesse kunt u bepaalde folders gerust mee nemen. Wij hopen u hiermee nog vollediger te informeren over wat de KBO voor u kan betekenen. Het doet ons genoegen dat wij een respectabel aantal nieuwe leden hebben kunnen inschrijven. Dit brengt ons ook op het idee om opnieuw onder uw aandacht te brengen dat in het najaar een cursus "koken voor mannen" wordt georganiseerd in de Kookkelder te Meerlo. Deze cursus houdt in: 12 lessen 1 x per 14 dagen gedurende 2 uur per keer De prijs is 15.00 per les inclusief ingrediënten voor een hele maaltijd en een drankje. Doet u ook mee?geeft u zich dan op bij Leny Tromp. In juni wordt de definitieve datum en tijd aan ons meegedeeld. U kunt zich opgeven bij Nelly

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 13