Dames ZijActief Oostrum Bedevaart Smakt Lentebeurs in MECC Maastricht Kortingsactie Zoo Pare Overloon. Datum: woensdag 25 maart 2009 Plaats: Smakt Aanvang viering: 19.30 uur in de kerk te Smakt Aanvang Quiz: 20.00 uur in het Pelgrimshuis We nodigen u van harte uit voor onze jaarlijkse bedevaart naar de Smakt. Enkele leden hebben een H. Mis voorbereid, die we houden in de kerk te Smakt. Aansluitend gaan we in het Pelgrimshuis verder met een gezellige quiz. Wanneer u geen vervoer mocht hebben, kunt u contact opnemen met een van de bestuursleden. Datum: maandag 4 mei 2009 Kosten: €17,50 voorledenen 19,50 voor niet-leden van ZijActief. (graag z.s.m. overmaken op rek.nr. 1400.93.613 Rabobank). Dit is incl. entreegeld en buskosten. Opgave: vóór 30 maart bij Nel Camps, tel. 583243. U kunt ook een envelop (voorzien van naam) met 't geld bij haar in de bus doen Mgr. Hanssenstr. 2). Net als vorig jaar kunnen leden van ZijActief en hun vriendinnen op maandag 4 mei 2009 met korting naar Lentebeurs in het MECC Maastricht. Opnieuw een beurs vol stands met o.a. mode, lifestyle, beauty en huishoudelijke artikelen. Bovendien krijgen 4 dames deze dag een verrassende metamorfose. Leden betalen 6.00 en niet-leden 8.00. De normale entreeprijs is 9,75. Ook voor vervoer wordt gezorgd. Voor€ 11,50 reserveert u een plaatsje in de bus, die in uw woonplaats stopt (min. 10 personen). Met eigen vervoer is ook mogelijk. De ontvangst op de Lentebeurs is om 11.00 uur en de beurs gaat open om 12.00 uur. Meldt u aan vóór 30 maart 2009 bij Nel Camps, tel: 583243. Gelieve de kosten z.s.m. mogelijk over te maken op rek.nr. 1400.93.613 o.v.v. "Lentebeurs" of een envelop (voorzien van naam) met het geld bij haar in de bus doen (Mgr. Hanssenstr. 2). Bij annulering betaalt u 50 van de totale kosten. Ook dit jaar biedt Zoo Pare Overloon ons een leuke kortingsactie aan. Zij bieden namelijk entreekaarten aan voor 7,25 p.p. (normaal 16,50 voor volwassenen). De entreekaarten kunnen door volwassen, kinderen en 65+ gebruikt worden en zijn onbeperkt geldig. Er is geen minimum of maximum afname. U mag dus zoveel kaarten afnemen als u wilt. U kunt ook in uw directe omgeving kijken of er nog meer belangstellenden zijn. Een bezoek aan Zoo Pare Overloon staat ook dit jaar weer garant voor een dag vol avontuur! In het nieuwe leefgebied de Australische Outback kunt u zich tussen de reuzenkangoeroes en wallabies wagen. Ook kunt u over het lemureneiland struinen waar u oog in oog komt te staan met ringstaartmaki's en rode vari's. Ontmoet witwanggibbons en tapirs en sta versteld van de snelheid van de cheetahs in Cheetah County. De actie werkt als volgt: ZijActief-leden geven bij Jo Direks (Stationsweg 116) door hoeveel entreekaarten zij willen afnemen. Dit kunt u doen door het geld voor de entreekaarten in een envelop te stoppen en bij haar in de bus te doen. Op uw envelop schrijft u uw naam en aantal benodigde entreekaartjes. De envelop moet uiterlijk 2 april 2009 bij haar binnen zijn. Limburg katholiek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9