Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Tel. 06-25257088 2/ E info@rommelhofke.nl turned 1 www.rommelhofke.nl Aan alle Oostrumse mensen KLEDINGINZAMELING 30 MAART 2009 Graag de zakken binnen afgeven In januari hebben wij een enquête gehouden. Wij willen U nu graag op de hoogte brengen van een aantal uitkomsten uit deze enquête. Allereerst hartelijk dank aan de mensen die de enquête hebben ingevuld. Er zijn 36 reacties binnen gekomen. Opvallend is dat er weinig mensen behoefte hebben aan voorschoolse opvang en dat er een grote behoefte is aan opvang na peuterspeelzaaltijd. Er zijn 19 ouders die aangeven behoefte te hebben aan kinderopvang, 6 van deze ouders zouden gebruik willen maken van opvang bij de peuterspeelzaal, 11 ouders geven aan hierover na te willen denken. Tevens zouden er ook 11 ouders graag gebruik maken van opvang in de vakantieweken. Een belangrijke kwaliteitseis die ouders stellen is vaste begeleiding op de groepen. Ook geven ouders aan het belangrijk te vinden dat opvang en peuterspeelzaalwerk goed van elkaar gescheiden blijven. Een combinatie zou zeer goed mogelijk kunnen zijn, maar er moet wel een verschil blijven tussen peuterspeelzaal en opvang, volgens de ouders. Hoe nu verder? Met ingang van september 2009 (start nieuwe schooljaar) sluit stichting 't Rommelhöfke zich aan bij stichting peuterspeelzalen Venray. Juffrouw Mieke blijft met vrijwillige leidsters gewoon de groepen draaien zoals u gewend was. De methode Piramide zal dan ook structureel ingezet worden. Over andere zaken zoals opvang en verruiming van de openingstijden zullen we tegen die tijd verder berichten. Zoals wellicht bekend houdt de peuterspeelzaal 2x per jaar een kleding-inzameling-actie. De eerstvolgende zal zijn op 30 maart. U kunt kleding, knuffels, schoenen, bedden- en linnengoed in gesloten zakken voor 9.00 uur aanleveren. Omdat u misschien nu al spullen heeftwordt er de mogelijkheid geboden om deze tijdens de openingstijden van de peuterspeelzaal te brengen. Met vriendelijke groeten, Bestuur en leidsters peuterspeelzaal 't Rommelhöfke

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5