Oostrum deelt de punten NOBEL %\H) NOBELNIEUWS PROFICIAT De altijd lastige uitwedstrijd in en tegen DEV Arcen heeft Oostrum slechts een puntje opgeleverd. Na een van Oostrumse zijde matige eerste en sterke tweede helft gaf het scorebord een 1-1 eindstand aan. De thuisploeg startte sterker aan het duel dan Oostrum en al in de eerste minuut moest doelman Ralph Kessels handelend optreden na een afstandschot van Marcel van 't Hek. Oostrum kreeg maar moeizaam druk gezet op de achterhoede van de tegenstander en kwam na een kwartier spelen op achterstand. Een lange pass van achteruit kon niet weggewerkt worden door de Oostrumse verdediging waarna Dirk Geurts de door de spits teruggelegde bal kon binnenschieten: 1-0. Oostrum bleef zoekende en wist echts sporadisch gevaar te stichten voor het Arcense doel. Aan de andere kant redde Ralph Kessels knap op een schuiver van Geurts en schoot de rechtshalf van DEV na een corner van dichtbij over. Doordat de thuisploeg verzuimde de marge te vergroten kon Oostrum de kleedkamer opzoeken met een nog te overbruggen achterstand. De tweede helft kwamen Ruud Custers en Chris Wilschut binnen de lijnen en ging Oostrum met drie spitsen spelen. Deze ingreep had het gewenste effect want de tweede helft waren de rollen volledig omgedraaid. Oostrum kreeg de thuisploeg goed vastgezet op eigen helft en creëerde een aantal prima scoringskansen. DEV besefte dat de drie punten in gevaar kwamen en begon steeds meer 'Duitse' trekjes te vertonen om het tempo uit de wedstrijd te halen. De verzorger van de gastheren maakte overuren omdat bij zo'n beetje ieder duel een DEV-speler 'geblesseerd' raakte. De warrig leidende arbiter Benyahya trapte er telkens weer in waardoor de conditioneel zwakkere DEV-ers weer op adem kon komen. Vlak nadat de thuisploeg een grote kans op een tweede treffer had laten liggen kwam Oostrum verdiend op gelijke hoogte. Na een overtreding op Ruud Custers schoot Rik Schlepers de toegekende vrije trap langs de muur in de rechterhoek: 1-1. Oostrum ging nu ook op jacht naar de overwinning en kwam vijf minuten voor tijd met een man meer te staan na een rode kaart (tweemaal geel) voor Ruud Welles. In de slotminuut waren beide ploegen nog dicht bij de winnende treffer maar gescoord zou er niet meer worden. Met het gelijke spel is Oostrum weliswaar naar de tweede plaats gestegen maar is koploper Quick Boys weer verder uitgelopen. Komende weekeinde staat de thuiswedstrijd tegen het Tienrayse TOP'27 op het programma. 1 V Op 7/8 Maart werd er voor de paarden een dressuurwedstrijd in Lottum georganiseerd. Op Zaterdag in de klasse L1 behaalde Bianca Enders met Zolena een mooie 1ste prijs met 206 punten. Loes Reijnders behaalde in deze rubriek met Vidos de 3de prijs met 199 punten. Op Zondag won Jaimy Muijsers met Archibald in de klasse B de 1ste prijs met 202 punten. Esther Goumans met Lancia behaalde in deze rubriek de 3de prijs met 195 punten. Op zondag behaalde Stephanie Muijsers met haar paard Withny in de klasse L1 de 3de prijs met 188 punten. In Uden was er een dressuurwedstrijd voor pony's. Luca de Rijck en haar pony Dempsy Diamond Star wonnen de klasse DM2 met 194 punten. Marloes van Rattingen heeft met haar paard Viona D twee proeven gereden in Ewijk. Deze werden beloond met de 1ste prijs 199 punten en de 3de prijs 191 punten. Het 4-tal heeft in Berghem met de kur op muziek de twee plaats behaald met een totaal van 66.59%

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 9