Lenteconcert 21 maart 2009. Aanvang 20.15 uur in D'n Oesterham De Aostrumse Zangkompeneej. Gemengd Koor A Djambo Venray. Gemengd Koor Con Brio Broekhuizen. Mannenkoor Arch Luit Arcen. 1. Het gemengd koor A Djambo is een koor uit Venray dat bestaat uit ca. 30 2. Het Mannenkoor Arch Luit, vrij vertaald "Goed Volk", uit Arcen is in Het jaarlijkse Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej wordt gehouden in D'n Oesterham. Tijdens dit concert zullen voor u optreden: Het programma voor deze avond is zeer gevarieerd. Hieronder leest u wat meer over de diverse koren. amateur-zangers die onder leiding van dirigent Ans Anderson een zeer gevarieerd repertoire brengen met liederen uit bijna de gehele wereld. Met dit repertoire willen zij uitdrukking geven aan hun gevoelens van solidariteit en betrokkenheid. Met muziek willen zij hun gehoor laten ervaren dat de wereld veel groter is dan je denkt. Jaarlijks worden 3 a vier uitvoeringen gegeven bij manifestaties die meestal verband houden met de derdewereldproblematiek. Iedere donderdagavond wordt er gerepeteerd in de Springplank te Venray. Mocht u interesse hebben om een repetitie bij te wonenu bent van harte welkom. A Djambo betekent letterlijk.. WEES WELKOM. 1984 opgericht na een optreden in de jubileumrevue van de Carnavalsvereniging De Keieschieters. Het koor telde toen 18 leden en richtte zich met name op het carnavalsrepertoire. Na aansluiting in 1987 bij het Koninklijk Nederlands Zangersverbond en contacten met andere koren werd het repertoire verbreed. Het koor telt nu 26 zangers en staan onder leiding van dirigent Vincent Oostenbrink. Arch Luit zingt a capella en staat bekend om de warme koorklank en de dynamiek. Zij heeft een veelzijdig, internationaal repertoire, dat jaarlijks ongeveer 15 keer ten gehore wordt gebracht. Het koor heeft een Kerst-CD in eigen beheer uitgegeven. Arch Luit neemt de muziekbeoefening serieus, maar ontspanning wordt niet vergeten. Café De Proeverij bij de Arcense Bierbrouwerij is daarbij tot september 2008 een goede inspiratiebron geweest. Het koor repeteert nu in Hotel Arcen, waar het eveneens goed toeven is. Vincent Oostenbrink (1950) is sinds 1999 dirigent van Mannenkoor Arch Luit. Hij is tevens dirigent van de Sevensanghers uit Sevenum en docent aan de muziekschool te helmond, Geldrop, Mierlo en Nuenen. Hij speelt verder panfluit, heeft diverse muziekspeelboeken met een begeleidings-cd geschreven en maakt professionele muziekopnames in zijn projectstudio De Sjans te Panningen. Aostrumse Zangkompenööj

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 11