5. 6. 7. Notulen verqaderinq 13 januari 2009 Bladzijde 2 bovenaan, invoegen na gebruik," inhoud brief aan gemeente, KBO en D'n Oesterham is hierin bepalend." Dagelijks bestuur Financiële verslaaleaaina 2008 De kascontroles zijn uitgevoerd. Alles was Dorpsraad Het overzicht wordt toegelicht door de voorzitter. Er zijn geen vragen of opmerkingen. Oostrums Weekblad Annemarie geeft een toelichting. perfect in orde met de complimenten voor de penningmeesters. Door de vergadering wordt decharge verleend. Leo Lenssen zal als kascommissielid vervangen worden door Hans Berkel Negatief saldo, kostenbesparend werken. We bekijken later hoe dit te doen. Mondelinq verslaq dorosradenoverleq BAG Naar aanleiding van de_presentatie en informatie over de doelstelling van de wet BAG (basisregistratie adressen en gebouwen) werd de vraag voorgelegd of industrieterrein De Blakt in zijn geheel bij Oostrum of Oirlo komt. Dorpsraad Oostrum geeft de voorkeur aan Oostrum. Brief naar gemeente met onderbouwing. Joos Vriiwilliaersverzekerina De gemeente heeft een collectieve vrijwilligersverzekering afgesloten. 17 februari is er een voorlichting in De Witte Hoeve om 19.30 Marian gaat namens dr.Oostrum Marian Voortqana AED's 47 AED's besteld in december 2008 levertijd 3 maanden Afsluitbare kasten levering eind febr. begin mrt. Locaties voor ophanging zijn bepaald 39 vrijwilligers zijn geactiveerd voor reanimatie Door de meldkamer 3 maal gebruik gemaakt van het pams-systeem, alle keren een 100% opkomst van de vrijwilligers!!!! Financiering website Het voorstel zoals het er nu ligt gebruikt volgens de dorpsraad Oostrum de verkeerde variabele. De ruimte die men op de server per dorp heeft zou bepalend moeten zijn. Voorstel; totale bedrag delen door het aantal dorpen. Door sponsoring kan elk dorp het bedrag verlagen. Navraag waar plaatsing AED's Oostrum Marian Bedrag dat niet door sponsors of subsidies wordt gedekt moet door de dorpen worden opgebracht. Servers vergelijken? Inbrengen Bij DRO Joos

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 5