Spektakel in Holland House Oostrum Aege Böjjum Live Pas Op! N.A.T. Zorg dat je erbij bent, want op op en vol vol! Lentetoernooi Senior leden Tennis Club Oostrum In het weekend van 28 en 29 maart 2009 zal heel Oostrum in de ban zijn van maar liefst twee bijzondere muziekspektakels, georganiseerd door Harmonie Sub Matris Tutela. Op zaterdagavond 28 maart is iedereen welkom in de grotere en verbeterde versie van het Holland House op het dorpsplein in Oostrum, waar artiesten van 'aege böjjum' bekende Nederlandstalige hits zullen zingen. Tweeëntwintig acts zullen het podium betreden en voor een show zorgen waar nog lang over nagepraat zal worden, zo is gebleken uit de vorige twee edities. Op zondagmiddag 29 maart vindt er een tweede ronde plaats maar deze keer is het de beurt aan 'neej aostrums talent'. Maar liefst dertig jeugdige deelnemers trekken de stoute schoenen aan en kruipen in de huid van bekende artiesten. Wederom allemaal live uiteraard en voorzien van een mooie act. Het mag duidelijk zijn dat dit iets is wat zeker niet gemist mag worden. Wie weet sta je aan de wieg van nog onbekend maar nu al ongekend talent! Het is mogelijk, en wordt aangeraden, om je kaartjes in de voorverkoop te kopen, om verzekerd te zijn van een plekje in het Holland House in het laatste weekend van maart. Voorverkoop: Zondag 8 Maart tussen 12.00 en 14.00 in gemeenschapshuis D'n Oesterham Prijs kaartje voorverkoop: 8 euro Prijs kaartje aan de kassa (mochten er kaarten over zijn na de voorverkoop): 10 euro Er is een beperkt aantal zitplaatsen. Bij interesse, geef dit aan bij de voorverkoop. De entree van Pas Op! N.A.T. is gratis. Voor meer informatie of een terugblik op de vorige jaren om alvast in de stemming te komen neem dan een kijkje op www.aeaeboiium.Dresteert.nl. Voor vragen kun je terecht op aeqeboiiumiive@home.nl. Bij deze wordt u van harte uitgenodigd om deel te nemen aan het lentetoernooi. Op de 1s,e lentedag van 2009 op 21 maart dus vindt deze plaats. Zoals gebruikelijk starten wij om 09:00 uur, voor meer info zie spel- en wedstrijdregels in 't Balletin. U kunt zich aanmelden bij Ton Clephas tel. 510536 of via email toten met zondag 15 maart. Met vriendelijke groet, activiteitencommissie

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 15