TE KOOP 7 DAMES ZIJACTIEF OOSTRUM Witte pauwstaartjes 5,- per stuk. Zadelmakerij en Zeilmakerij J.Creemers VOF., Wanssumseweg 19, Oostrum. Thema-avond "Huiselijk geweld/Loverboys" Datum: Plaats: Aanvang: donderdag 5 februari 2009 d'n Oesterham te Oostrum 20.00 uur. Op donderdag 5 februari a.s. komen Sjouke Smolders (dochter Nel Camps) en Femke van Bruggen (schoondochter Jo Direks) iets vertellen over huiselijk geweld en Loverboys. Beide dames spreken uit persoonlijke ervaring. Ze hebben in hun dagelijks werk te maken met personen, die de dupe zijn van huiselijk geweld of in aanraking zijn gekomen met loverboys. Huiselijk geweld komt in alle lagen van de bevolking en binnen alle culturen voor. Het is een maat schappelijk probleem dat grote gevolgen heeft. Ook volgende generaties ervaren de gevolgen van huiselijk geweld: kinderen die slachtoffer of getuige zijn, lopen grote kans in hun latere leven slachtoffer of pleger te worden. Een loverboy is een jongen die een meisje versiert. Na een tijd verkering met haar te hebben gehad, verleidt hij haar om met andere mannen naar bed te gaan voor geld. Hij gebruikt vaak geweld en zorgt ervoor dat ze helemaal van hem afhankelijk is. Van het geld ziet ze vaak weinig of niets terug. Wie heeft per ongeluk, afgelopen zaterdag bij het jeugdprinsebal, mijn winterjas meegenomen. Het is een blauwe driekwart jas met donkerblauwe voering en capuchon. Zou diegene zo vriendelijk willen zijn om de jas aan mij terug te geven. Alvast bedankt, Jip Litjens, Goetzenhof 29, Oostrum Umbsi^ö' ;'katholic*k vrouwennetwerk Al 75 jaar dé sleutel naar de toekomst 0

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 20