>V KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN m Mobiele telefoon Verhuizing Secretariaat: L. Tromp-Brand, Stationsweg 211a, 5807 AB, Oostrum. Tel. 0478-589033 E-mail: l.tromp-brand@home.nl Degene die zich hebben aangemeld voor de instructies betreffende de werking en mogelijkheden van de mobiele telefoon worden op 10 maart verwacht in Back in Time van 14.00 - 16.00 uur. De medewerker van de Rabobank heeft gevraagd hem mee te delen wie er niet in het bezit is van een telefoon. Wilt u dit aan mij (589033) meedelen, dan kan ik dit weer doorgeven aan de bank. U kunt zich uiteraard ook nog altijd voor deze middag opgeven op bovenstaand telefoonnummer. Weet u dat Wij in ons eigen dorp vanaf heden een ouderenadviseur hebben in de persoon van Dhr.G.Smedts? Als het goed is u bij de laatste Schakel een formulier hiervan heeft gekregen? Leny Tromp nog steeds optreedt als belastinginvulhulp? U bij aanschaf van een bril bij Hans Anders op vertoon van uw lidmaatschapskaartje een extra korting krijgt? Als u 70+ bent en uw rijbewijs moet verlengen de kosten van de medische keuring hiervoor 25.00 zijn als lid van de KBO? U op vertoon van uw lidmaatschapskaart bij bepaalde evenementen en beurzen ook korting kan krijgen? Het misschien raadzaam is bij boekingen bij hotels of vakantieparken uw lidmaatschapskaart te tonen? niet geschoten is altijd mis. U iedere woensdagmorgen van 10.00 uur - 11.30 uur kan binnenlopen bij de Watermolen voor een kopje koffie of thee? U zich de 1e en 3e donderdag van de maand kunt aansluiten bij de wandelqroep?; start om 9.00 uur bij de Watermolen En dan ook de mogelijkheid bestaat te sjoelen, kaarten en/of een spelletje rummycub te spelen? Dit dan alles gaat voor slechts 1.00 per bezoek? In de Watermolen een ideeënbus hangt? Wij nog steeds open staan voor het inschrijven van nieuwe leden? Mocht u in de laatste tijd verhuisd zijn en u dat nog niet aan het secretariaat hebben doorgegeven, wilt u dan in verband met de ledenadministratie en Nestorbezorging uw nieuwe adres zo spoedia moaeliik doorgeven? M 1 Bij voorbaat dank Leny Tromp "S

Oostrum's Weekblad | 2009 | | pagina 17